Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 Buvęs penkių svorio kategorijų pasaulio čempionas Floydas Mayweatheris (50-0, 27 nokautai) toliau tęsia turą po užsienio šalis ir vos tik baigęs apsilankymą Kinijoje, išvyko į Rusiją, kur turėjo keletą verslo susitikimų.

F.Mayweatheris apsilankė „Russia-24“ televizijoje, kurioje išreiškė norą gauti Rusijos pilietybę. Buvęs boksininkas norėtų žengti prieš keletą metų šios šalies pilietybę gavusio boksininko Roy Jonesu keliu.

„Tikiuosi, kad gausiu Rusijos pilietybę“, - sakė F.Mayweatheris. „Šiandien taip pat turėjau galimybę pasižiūrėti į namą, kuris galėtų tapti mano namais Rusijoje, tačiau viskam reikia laiko“.

F.Mayweatheris taip pat kalbėjo ir apie gruodžio 5-ą dieną IOC priimtą sprendimą laikinai sustabdyti Rusijos olimpinio komiteto narystę bei pašalinti rusų sportininkus iš 2018 m. žiemos olimpinių žaidynių.

„Aš girdėjau apie situaciją su rusų sportininkais. Mano pozicija yra tokia, kad nepriklausomai nuo šalies ir tautybės, visi sportininkai privalo būti švarūs ir be dopingo. Sporto varžybos turi būti švarios, o visi dalyviai privalo būti sąžiningi. Jie turi geriausius rezultatus pademonstruoti tik su savo pačių kūnu“.

F.Mayweatheris Rusijoje yra įkūręs „TMT Boxing Academy“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

silute
2017-12-10 07:51:35
Nu ce tai geras.
Atsakyti