Manny Pacquiao ir Jessie Vargas kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Manny Pacquiao ir Jessie Vargas kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Vos vieną kovą profesionalų bokso ringe turėjęs 29-erių metų airis Conoras McGregoras aktyviai viliojamas dar kartą užsimauti bokso pirštines. Jį į ringą kviečia šios sporto šakos legenda 38-erių metų filipinietis Manny Pacquiao.

Jis dar lapkričio pabaigoje „twitter“ tinkle kreipėsi į C.McGregorą ir pasiūlė jam sudalyvauti „tikroje“ bokso kovoje. Tokias kalbas M.Pacquiao penktadienį patvirtino užsienio žiniasklaidai.

„Tiek aš, tiek Conoras turime noro kovoti vienas prieš kitą. Apie tai trumpai jau kalbėjome, bet derybos dar nėra toli pasistūmėjusios. Noriu į ringą sugrįžti 2018 m. balandį ir renkuosi iš keleto galimų varžovų“, - pareiškė filipinietis.

M.Pacquiao yra vienintelis istorijoje boksininkas, tapęs pasaulio čempionu aštuoniose skirtingose profesionalų bokso kategorijose. 2015 m. gegužę jis amžiaus kovoje susitiko su Floydu Mayweatheriu ir pralaimėjo jam po 12 raundų teisėjų sprendimu.

Tiesa, šiuo metu filipinietis nebeturi jokio pasaulio čempiono diržo. 2017 m. liepą M.Pacquiao po skandalingo teisėjų sprendimo nusileido australui Jeffui Hornui ir prarado WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Iš viso filipiniečio sąskaitoje yra 59 pergalės (38 nokautais), 2 lygiosios ir 7 pralaimėjimai (3 nokautais).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.