Driesas Mertensas | Scanpix nuotr.

Driesas Mertensas | Scanpix nuotr.

Pačioje rungtynių pradžioje varžovus į nokdauną pasiuntę „Napoli“ iki paskutinės akimirkos tikėjosi įšokti į benuvažiuojantį UEFA Čempionų lygos atkintamųjų traukinį, tačiau praleistas įvartis jau pridėto laiko metu ir pralaimėjimas 1 – 2 reiškė pasitraukimą iš turnyro. Dabar vienas italų klubo lyderių Driesas Mertensas skatina komandos draugus iš naujo atrasti ankstesnę formą.

Puolėjas pripažino, kad jo ekipa šiuo metu išgyvena ne geriausią atkarpą ir yra papuolusi į tam tikrą duobę, tai parodo ir pralaimėjimas paskutinėje vietoje likusiems „Feyenoord“. 

Likę trečioje vietoje „Napoli“ turės tenkintis tolimesniu dalyvavimu Europos lygoje, tuo tarpu jų išsvajotą vietą kitame Čempionų lygos etape užėmė „Manchester City“ patiesę Donecko „Shakhtar“.

„Mums tai yra sudėtingas laikotarpis, mes neįstengėme žaisti mums įprastu ritmu. Kiekviename sezone tenka išgyventi panašią situaciją, bet mes norime sugrįžti į mums priimtiną sportinę formą kuo greičiau.

Nebuvo lengva išgirdus kitų rungtynių rezultatą, bet mes turime pirmiau pasižiūrėti į save ir kažkaip išsiaiškinti, kaip galime ir vėl demonstruoti tokį žaidimą, kokį rodėme anksčiau. Mes esame solidus kolektyvas ir tikiu, kad galėsime tai padaryti“, - teigė D.Mertensas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141