Giannis | Scanpix nuotr.

Giannis | Scanpix nuotr.

2017–2018 metų NBA sezonas įgauna pagreitį, tačiau dar nė neįpusėjo. Nepaisant to, jau dabar buvo užfiksuota krūva įvairių įspūdingų epizodų.

Portalo „bleacherreport“ žurnalistas Andy Bailey nutarė atrinkti 10 gražiausių šio sezono dėjimų ir juos jis pateikia ne pagal eilės tvarką.

Donovano Mitchello „plaktukas“

D.Mitchellas jau dabar priverčia gailėtis kitas komandos, jog nepasirinko jo naujokų biržoje. 191 cm ūgio gynėjas pasižymi puikia sprostamąja jėga, yra labai atletiškas ir tai įrodo savo dėjimais.

Prieš Los Andželo „Lakers“ krepšininkas pademonstravo nuostabų dėjimų, kai ore pagavo kamuolį po netaiklaus metimo ir viena ranka jį sugrūdo į krepšį.

Giannis Antetokounmpo kala per varžovą

Sezono pradžioje graikas atrodė kaip realus kandidatas laimėti MVP, tačiau vėliau jis kiek pristabdė arklius. Visgi Milvokio „Bucks“ vedlys yra pademonstravęs ne vieną gražų dėjimą, o į šį sąrašą pateko ataka „žemė–oras“, kurią G.Antetokounmpo užbaigė per 120 kg sveriantį Aroną Baynesą. Be to, teisėjai čia turėjo fiksuoti pražangą.

Ir baltieji moka šokinėti

Niujorko „Knicks“ puolėjas Dougas McDermottas yra žinomas kaip metikas, galintis prismaigstyti tritaškių ir retai kada krauna iš viršaus, tačiau ir jis gali sudrebinti varžovų krepšį.

Prakirtęs palei galinę liniją jis gavo perdavimą ir įkrovė iš viršaus su Fynikso „Suns“ naujoko pražanga, nors teisėjai jos neužfiksavo.

Jamesas Johnsonas pažemina varžovą

Šiame sezone buvo tokių nutikimų, jog Majamio „Heat“ žaidėjui nepavykdavo atakos užbaigti dėjimais, tačiau kai pavyksta, tai pavyksta tiesiog įspūdingai.

Palei galinę liniją arčiau prasiveržęs J.Johnsonas galingai atsispyrė ir sugrūdo kamuolį į krepšį pažemindamas varžovą. Kontaktas buvo toks galingas, kad šis po pražangos atsidūrė ant parketo, o „Heat“ atsarginiai tiesiog šėlo.

Andrew Wigginso aukštasis pilotažas

Apie A.Wigginsą sukasi vis dar daug klausimų: ar jis gali geriau gintis? Ar jis pagerins savo metimą iš tritaškio? Ar jis labiau dalinsis kamuolio? Visgi vieno klausimo tikrai nėra – ar jis gali skraidyti? O taip, jis tikrai gali.

Minesotos „Timberwolves“ puolėjas prieš „Heat“ galingai pakilo į orą, kartu su varžovu, kuris liko tik „ant plakato“, tapdamas A.Wigginso dėjimo auka.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų