Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Detroite (JAV) įvyko priešpaskutinis didysis 2017 metų UFC organizacijos turnyras – „UFC 218“, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo čempionas Maxas Holloway (19-3 MMA, 15-3 UFC) antrą kartą karjeroje susitvarkė su brazilu Jose Aldo (26-4 MMA, 8-3 UFC) ir neleido jam susigrąžinti šlovės.

Po šios kovos C.McGregoras socialiniame tinkle pasidalino M.Holloway nuotrauką ir priminė jam, jog jis airiui yra pralaimėjęs 2013 metais.

Maxas Holloway | „Twitter“ nuotr.

Maxas Holloway | „Twitter“ nuotr.

M.Holloway neliko skolingas ir atsakė C.McGregorui primindamas jam, jog jis jau pensijoje ir yra ilgai nekovojęs. Kalbėdamas „MMA Hour“ laidoje, M.Holloway paaiškino, kodėl privalėjo bent jau kažką atsakyti C.McGregorui.

„Kai mušeika puola tavo plaukus, tu jam trenki į veidą“, - sakė M.Holloway. „Žinote, tai linksma. Tas vaikinas yra juokingas, be jokios abejonės aš esu jo galvoje. Kaip jau esu sakęs, aš esu čempionas ir grąžinau šlovę mūsų divizionui. Stengiuosi galvoti apie mūsų svorio kategoriją ir gerbti kiekvieną kovotoją“.

„Prireikė dešimt kovų, kad gaučiau prakeiktą laikiną čempiono titulą, o tada reikėjo vienuoliktos, kad iškovočiau neginčijamą titulą. Mano pareiga yra įsitikinti, kad viskas vyksta sklandžiai. Turiu gerbti mūsų sportą, savo divizioną ir vyrukus, kurie čia kaunasi“, - kalbėjo M.Holloway.

Čempionas prisiminė ir 2013 metus, kai „UFC Fight Night“ turnyre jis pralaimėjo C.McGregorui.

„Jis laimėjo prieš mane, kai mes dar buvome vaikai ir kovėmės „Fight Night“ trnyre. Manau, kad pagrindinė kova tada buvo tarp Chaelio Sonneno ir Mauricio Rua. Net nežinau, ar jie abu vis dar yra UFC“, - pasakojo M.Holloway. „Žinote, aš ir jis tą naktį užsidirbome po 12 tūkstančių ir aš manau, kad jis džiaugėsi, kad čia pasiliko. Kai aš pasirašinėjau naują kontraktą, UFC klausė manęs apie kovą su Conoru 155 svarų kategorijoje, tačiau tada aš girdėjau, kad jis nori susikauti su Paulie Malignaggi MMA kovoje“.

„Jis laikosi toks pergalės, tačiau aš koviausi su žmogumi, kurį laiko vienu geriausiu visų laikų kovotoju. Aš jam daviau revanšą, nes man nerūpi. Jeigu tu nori būti geriausiu, tu turi įveikti geriausius, o geriausias yra „Blessed“, vaikeli“, - apie save kalbėjo M.Holloway.

M.Holloway atskleidė, kad labai norėtų dar kartą susitikti su C.McGregoru, tačiau jeigu tai neįvyks, bus kaltas tik airis.

„Pasakykite jam, kad aš laukiu. Jeigu tai neįvyks, tai ne dėl mūsų kaltės. Dabar aš esu susitelkęs į čempionišką gyvenimą“, - sakė M.Holloway.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų