Dani Ceballosas | Scanpix nuotr.

Dani Ceballosas | Scanpix nuotr.

Užsienio žiniasklaida praneša, kad Londono „Arsenal“ ir „Tottenham“ klubai stebi situaciją ir norėtų prisivilioti Madrido „Real“ saugą Dani Ceballosą. 20 metų ispanas praeitą vasarą galėjo prisijungti prie „Barcelona“, Turino „Juventus“ bei Madrido „Atletico“ klubų, tačiau ispanas prisijungė prie „Real“ ekipos, kurie už žaidėją sumokėjo 17 milijonų eurų.

D.Ceballosas negauna pakankamai žaidybinio laiko Ispanijos sostinėje. Šį sezoną saugas sužaidė tik dviejose startinėse rungtynėse. Žaidėjas negali laimėti konkurencijos prieš Luką Modričiu, Toni Kroosą, Casemiro bei Mateo Kovačičiaus. Jaunasis ispanas yra nepatenkintas tokiai reikalais bei pradėjo ieškotis kitų variantų. D.Ceballos nori palikti Madridą jau šią žiemą.

Dani Ceballosas | Scanpix nuotr.

Dani Ceballosas | Scanpix nuotr.

Be „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų, ispaną norėtų prisivilioti „AS Roma“ bei „Milanas“, tačiau „Real“ vadovai yra linkę nepaleisti talento ir išnuomoti jį į Betiso „Real“, kad žaidėjas gautu praktikos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.