Conoras McGregoras ir Maxas Holloway | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras ir Maxas Holloway | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Detroite (JAV) įvyko priešpaskutinis didysis 2017 metų UFC organizacijos turnyras – „UFC 218“, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo čempionas Maxas Holloway (19-3 MMA, 15-3 UFC) antrą kartą karjeroje susitvarkė su brazilu Jose Aldo (26-4 MMA, 8-3 UFC) ir neleido jam susigrąžinti šlovės.

Po šios pergalės M.Holloway dar labiau įtvirtino savo dominavimą puslengvio svorio kategorijoje, o žurnalistai jau ėmė teirautis amerikiečio apie potencialią jo „superkovą“ su Conoru McGregoru. Airis anksčiau buvo tos pačios svorio kategorijos pasaulio čempionas, bet nenorėjo savo diržo ginti prieš J.Aldo, todėl UFC atėmė iš jo čempiono trofėjų.

„Niekas nežino, ar Conoras apskritai dar kada nors kovos, tad aš turiu ruoštis ir tam scenarijui, kad jo narve niekada nebebus. Jei Conoras grįš, jam visų pirma reikės ginti lengvo svorio kategorijos čempiono diržą. Jei jis tai padarys ir UFC norės išvysti dviejų čempionų akistata, tada visko gali būti. Aš nesiruošiu žengti Conoro pėdomis ir „marinuoti“ savo svorio kategorijos. Kol sulauksiu iššūkių iš savo kategorijos kovotojų, tol ginsiu diržą. Iš Conoro komandos girdžiu daug pagyrų, bet jokios derybos tarp mūsų nevyksta. Jei UFC pasiūlytų kautis su Conoru, mielai sutikčiau, bet jei tai neįvyks, tikrai neliūdėsiu“, - teigė M.Holloway.

Amerikietis MMA narve laimėjo jau 12 kovų iš eilės ir yra nenugalėtas nuo 2013 m. rugpjūčio. Būtent tada vykusiame „UFC Fight Night 26“ turnyre jis susitiko su C.McGregoru. Tąkart kova truko visus 3 raundus, o airio persvara teisėjams nekėlė abejonių (30:27, 30:27, 30:26). Beje, tai yra vos viena iš dviejų C.McGregoro karjeros kovų, kuriose nugalėtoją sprendė teisėjai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų