Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Vakar rašėme, kad UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras galimai viename iš Dublino priemiesčių barų įsivėlė į muštynes ir „užšoko“ ant vieno žinomo narkotikų prekeivio.

Pasak pranešimų, C.McGregoras susikivirčijo su jaunu vyruku, o jį užstojo 50-ies metų nusikalstamame pasaulyje žinomas žmogus. Nei C.McGregoras, nei jo atstovai to nepatvirtino, o policija negavo jokių pranešimų apie incidentą.

Visgi trečiadienį į viešumą išlindo ir dar viena šokiruojanti žinia: „The Kinahan“ kartėlis prašo 900 tūkst. JAV dolerių už muštynes bare.

Ilgametis kriminalinių naujienų žurnalistas Paulas Williamas atskleidė, kad C.McGregorui gresia nemalonumai.

„C.McGregoras yra labai rimtame pavojuje. Iš savo šaltinių girdėjau, kad jis apsižodžiavo su labai rimtais žmonėmis, kurie gali kelti rimtą grėsmę jo saugumui ir galbūt gyvybei. Tiems žmonėms visiškai nesvarbu kas tu toks - žmogus iš gatvės ar sporto ikona. Jie gali tave sužeisti ar net nušauti. Jie daro tai, ką nori“, - sakė P.Williamsas. „Manau, kad per ateinančias 24-48 valandas C.McGregoras gaus oficialų pranešimą, kad jo saugumui gali kilti pavojus“.

Užsienio žiniasklaidoje spėliojama, kodėl žinomas „Kinahan“ narkotikų kartėlis rūpinasi vietos baro muštynėmis? Pasak „The Irish Sun“, C.McGregoras smogė vienam iš žinomų gangsterių tėvui.

Nors policija visą informaciją žino, tačiau jie mano, kad nėra jokios rimtos grėsmės C.McGregoro gyvenimui.

The celebrity

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


er
2017-11-30 17:14:04
galetu uzmust sita ryza asila niekas nepasigestu
Atsakyti
vau
2017-11-30 00:51:00
rytoj aklasis Pju iteiks Conorui "ciornaja metka". Pi zia kieciausiam visu laiku cempionui. Galu gale galesim lengviau atsikvepti nuo P.R. flood`o ziniasklaidoje...
Atsakyti
Sport_fanas
2017-11-29 22:21:48
Tas ryzas baiks reklamuotis kad is kitu kovu gautu dudesnius pinigus kaip padla atrodo raudonuju zibintu kvartale
Atsakyti

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141