Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham Hotspur“ ir Anglijos rinktinės puolėjas Harry Kane‘as pasidalino savo nuomone apie bendradarbiavimą su Garethu Southgate‘u.

„Manau, kad kiekvienais metais aš žaidžiu vis geriau ir geriau. Žinoma ,aš labai noriu patekti į geriausių pasaulių žaidėjų pretendentų sąrašą, bet kas to nenori? Aš turiu tikslą ir aš visada noriu jo siekti, mano tikslas yra nuolat augti ir tapti geriausiu. Kalbant apie pasaulio čempionatą, galiu pasakyti, kad mūsų komanda pilna optimizmo, bet nereikia aukštai kelti galvų. Mes žinome, kad mūsų laukia ilgas kelias ir daug darbo, prieš pasaulio čempionatą mes turime sužaisti porą sunkių draugiškų rungtynių.

Nuostabus jausmas patekti į pasaulio čempionatą. Šis čempionatas man taps pirmuoju ir aš tuo labai džiaugiuosi. Dabar mes turime susikoncentruoti draugiškoms rungtynėms bei pasiruošimui kelionei į Rusiją. Man nėra skirtumo, kas taps mūsų grupės varžovais, nes jeigu tu nori laimėti bet kokį rimtą turnyrą, tai tau anksčiau ar vėliau teks susikauti su geriausiais.

Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate‘as nuostabus treneris, man teko dirbti su juo jaunimo komandoje, dėl to mes puikiai suprantame vienas kitą. Jis niekad nebijo rizikuoti, žaisti atakuojantį futbolą ir naudoti spaudimą. Manau, kad su savo darbu jis puikiai susitvarko. Jis sujungė komandą aplink save ir mokina mus savo filosofijos.“, - pasidalino savo mintimis H.Kane‘as

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.