Andrejus Zubkovas | FIBA nuotr.

Pirmąją pergalę FIBA pasaulio čempionato atrankos turnyre iškovojo Rusijos krepšininkai (1/1).

Jie namuose 74:69 (16:23, 20:13, 26:11, 12:22) palaužė Belgijos rinktinę (0/2), kuri lieka be pergalės atrankoje.

Rungtynės buvo išties permainingos ir nenuspėjamos. Visi keturi kėliniai buvo laimėti komandos ne mažesniu nei 7 taškų skirtumu, o du ketvirčiai – net dviženkliu.

Belgai dar pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkliu pranašumu (9:23), tačiau aikštės šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos atstatė pusiausvyrą (36:36).

Rusai trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 9-0, kuris leido susikrauti 15 taškų persvarą (62:47).

Per likusią dešimties minučių atkarpą belgai nuožmiai kovojo ir mažino deficitą, tačiau Rusijos atstovai sugebėjo atsilaikyti – 74:69.

Rusams 12 taškų pelnė Sergejus Karasevas, 11 pridėjo Andrejus Zubkovas. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Jeanas Salumu, pasižymėjęs 17 taškų.