Jose Aldo ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Jau šį šeštadienį Detroite (JAV) vyksiančiame „UFC 218“ turnyre 31-erių metų brazilas Jose Aldo mėgins susigrąžinti UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą ir nugalėti 25-erių metų amerikietį Maxą Holloway.

J.Aldo UFC čempionu buvo net penkerius metus, kol 2015 m. gruodį jį vos per 13 sek. nokautavo airis Conoras McGregoras. 2017 m. birželį brazilas jau kovėsi ir su M.Holloway, bet tuomet buvo nokautuotas trečiajame raunde. J.Aldo progą revanšui gavo po to, kai amerikietis Frankie Edgaras patyrė traumą ir negalėjo pasiruošti kovai su M.Holloway.

„Dėkoju Dievui, kad C.McGregoras nebežlugdo mano svorio kategorijos. Pagaliau puslengvio svorio kategorijoje vyksta veiksmas, pagaliau vyksta kovos dėl svarbiausio titulo. Pažiūrėkite, ką Conoras pridirbo lengvo svorio kategorijoje. Ten pilna kandidatų tapti pasaulio čempionais, bet nė vienas iš jų negali to padaryti, nes C.McGregoras ilgiau nei metus nesirodo narve“, - kalbėjo J.Aldo.

Brazilas taip pat rėžė, kad airis vis dar nėra vertas būti vadinamas tikruoju UFC čempionu: „Jis laimėjo diržą, bet nė karto jo negynė. Kol to nepadarai, negali vadintis tikruoju UFC čempionu. Laikas bėga ir UFC reikės priimti drąsius sprendimus. Manau, kad jau laikas Conorui pateikti ultimatumą. Jis turi ginti savo diržą, arba jį atiduoti. Šiaip ar taip, manau, kad Conoro dominavimas UFC greitai baigsis. Jei jis ir gins diržą, Tony Fergusonas turės geras galimybes jį nugalėti“, - pridėjo J.Aldo.

Brazilas per karjerą MMA narve yra laimėjęs 26 kovas ir patyręs 3 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų