„Deportivo“ ekipos rungtynės | Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių vidutiniokų mūšyje šiandien buvo užfiksuotos lygiosios. Net du kartus pirmavusi Bilbao „Athletic“ neįveikė namuose žaidusios La Korunjos „Deportivo“. Akistata baigėsi rezultatu 2-2.

Į priekį „Athletic“ išsiveržė jau 16-ą akistatos minutę. Svečių gretose po rezultatyvaus Aritzo Adurizo perdavimo pasižymėjo Markelis Susaeta.

Savų atsakymų į praleistą įvartį šeimininkai rado dar pirmajame kėlinyje. 35-ą minutę rezultatą išlygino Adrianas Lopezas. Rezultatyvų perdavimą jam atliko Pedro Mosquera.

Antrajame kėlinyje kartojosi pirmosios akistatos dalies scenarijus. Į priekį dar kartą išsiveržė „Athletic“, tiesa, šį kartą pasižymėjo Inaki Williamsas, o rezultatyvų perdavimą atliko Raulis Garcia.

Galiausiai šeimininkai dar kartą išlygino rezultatą ir tašką iškovojo 76-ą minutę. Permainingą kovą tiksliu smūgiu užbaigė Fabianas Schaeris. Jam rezultatyviu perdavimu sėkmingai talkino Adrianas Lopezas.

Pir 07-06 Levante 20 : 30 Real Sociedad
Pir 07-06 Sevilla 23 : 00 Eibar
Ant 07-07 Valencia 20 : 30 Real Valladolid
Ant 07-07 Celta Vigo 23 : 00 Atletico Madrid