Chayaphonas Moonsri | Organizatorių nuotr.

Chayaphonas Moonsri | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Tailande vykusiame profesionalų bokso vakare 32-ejų metų tailandietis Chayaphonas Moonsri dar kartą apgynė WBC minimalios svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

C.Moonsri savo gimtinėje susikovė su 28-erių metų japonu Tatsuya Fukuhara. Kova truko visus 12 raundų, po kurių teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę tailandiečiui.

C.Moonsri profesionalų bokso ringe laimėjo visas 49 kovas (18 nokautais). Tailandietis taip pavijo legendinį Rocky „Rokį“ Marciano, kuris per karjerą taip pat laimėjo visas 49 kovas. C.Moonsri trūksta tik vienos pergalės iki visų laikų rekordo, priklausančio amerikiečiui Floydui Mayweatheriui (50-0).

T.Fukuhara turi 19 pergalių, 6 lygiąsias ir 6 pralaimėjimus. Japonas vasarį iškovojo laikinąjį WBO pasaulio čempiono diržą, bet rugpjūtį po 12 raundų kovos teisėjų sprendimu nusileido tautiečiui Ryuyai Yamanakai kovoje dėl tikrojo čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byron
2017-11-29 00:11:34
Aš manau kuo mažesnė svorio kategorija, tuo neįtikėtina tokį pergalių rekordą pasiekti. Sunkiasvoriai dažnai patys pabaigia kova nokautu, o lengvo svorio kovoja dažniausiai visus 12 roundu ir viskas paliekama spresti teisėjams. O teisėjai būna nesamonių pridaro. Pažiūrėkite kaip šokiravo visus pralaimėjimą paskelbę Manny arba Golovkinui lygiąsias, nors mušė visus roundus jis tą Canelo. Tad turo buti trim galvom geresnis kovoje, kad nesibaimintum teisėjų sprendimo.
Atsakyti
bullterjeras
2017-11-25 22:42:33
Ugis ir svorio kategorija, niekaip nesusijusi su kovotojo meistriskumu, patirtimi ir kovos taktika. Savo svorio kategorijoje juk kovoja, o ne su Klicko ar Taisonu.
Atsakyti
gagas
2017-11-25 20:04:27
tokie rekordai turi eiti į kitą kategoriją, nes ta svorio kategorija vaikiška ir išvis azijiečiai ten visi maži , tai ką aš žinau negalėčiau skaityt už normalu rekorda. jau floydas nebuvo didelis, bet palyginus su šitais, tai aukštaūgis, ten kiek 160 azijatai :D
Atsakyti
er
2017-11-25 18:15:39
plonas kaip pakaba :D
Atsakyti