Marija Šarapova | Scanpix nuotr.

Marija Šarapova | Scanpix nuotr.

 Rusijos teniso žvaigždė 30-metė Marija Šarapova neseniai sugrįžo į kortus po diskvalifikacijos dėl draudžiamų medžiagų vartojimo, tačiau iš skandalų liūno ji neišbrenda.

Antradienį paskelbta, kad rusei Indijoje gresia rimta bausmė. Vietos pareigūnai pareiškė M.Šarapovai įtarimus sukčiavimu ir bendradarbiavimu su nusikaltėliais.

Pranešama, kad neseniai Indijoje žlugo prabangaus nekilnojamojo turto pardavimo projektas, kurį aktyviai rėmė ir reklamavo pati M.Šarapova. Vietos gyventoja Bhawana Agarwal dar 2013 m. kartu su 1500 klientų investavo pinigus į minėtą nekilnojamąjį turtą. Pastatai turėjo būti pastatyti 2016 m., bet iki šiol statybos net nėra pradėtos.

Kol kas neaišku, kas gresia šios aferos reklaminiam veidui M.Šarapovai. Tiek pati rusė, tiek Indijos policija atsisakė komentuoti situaciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės

  • „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės
  • 2017 m. „ENEOS 1006 kilometrų lenktynės“: faktai ir skaičiai 2017 m. „ENEOS 1006 kilometrų lenktynės“: faktai ir skaičiai

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141