Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

 MMA legenda 36-erių metų kanadietis Georgesas St-Pierre‘as po ketverių metų pertraukos galingai sugrįžo į narvą ir smaugimo veiksmu atėmė iš brito Michaelo Bispingo UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Po kovos kanadietis pripažino, kad kenčia kaklo skausmus ir šiuo metu negalvoja apie kitą savo kovą. Dabar jo mintyse – tik poilsis ir atostogos.

Pagal kontraktą kitu G.St-Pierre‘o varžovu turi būti 26-erių metų australas Robertas Whittakeris. Jis šių metų liepos mėnesį nugalėjo Yoelį Romero ir tapo laikinojo čempiono diržo savininku.

2018 m. vasario 11-ą dieną Perte (Australija) yra numatytas „UFC 221“ turnyras. UFC atstovai norėtų, kad pagrindinėje to vakaro kovoje susikautų būtent G.St-Pierre‘as ir R.Whitakkeris, nes tai sukeltų didelį ažiotažą tarp Australijos MMA gerbėjų.

Tiesa, tokiu atveju G.St-Pierre‘ui tektų į MMA narvą grįžti praėjus vos kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo „UFC 217“ turnyro. Retas MMA kovotojas narve pasirodo taip dažnai, o kanadietis skundėsi sveikatos problemomis ir vargu ar galėtų taip greitai atsigauti.

„Šioje istorijoje Georgesas yra X faktorius. Robertas nori kovos „UFC 221“ turnyre, mes taip pat to trokštame. Australija tokio lygio turnyro nematė jau seniai ir turėti savo atstovą pagrindinėje vakaro kovoje būtų kažkas fantastiško. Viskas priklauso nuo Georgeso. Per tris mėnesius pasiruošti naujai kovai nėra lengva, bet mes svajojame, kad tai taptų realybe“, - kalbėjo UFC viceprezidentas Dave‘as Shaw.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

MIRKA
2017-11-21 21:43:41
Airiškas kukulis jau metus nekovoja plius net neketina, ir nieko.
Atsakyti