Pasaulio čempionato atranka: Italija - Švedija (2017.11.13) | Scanpix nuotr.

Pasaulio čempionato atranka: Italija - Švedija (2017.11.13) | Scanpix nuotr.

Po Italijos rinktinės fiasko 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankoje ir toliau vyksta prasivalymas šalies futbole. Šį kartą atsistatydino Italijos futbolo federacijos vadovas Carlo Tavecchio.

Jis apie savo pasitraukimą iš užimamų pareigų paskelbė federacijos tarybos susirinkime bei skatino taip pat pasielgti ir kitus jos narius.

„Politinės ambicijos ir supurtymai neleido mums numatyti tokių padarinių“, - tokiais žodžiais, pasak „Gazzetta“, jis kreipėsi į tarybos narius pranešęs apie savo pasitraukimą ir bandydamas juos paskatinti žengti jo pėdomis.

Italijos rinktinė finišavo antroje savo atrankos grupės vietoje ir turėjo žaisti papildomas rungtynes su Švedija, tačiau po blankaus pasirodymo nusileido bendru rezultatu 0 – 1 ir pirmą kartą per pastaruosius 60 metų liko už pasaulio čempionato borto.

Kiek anksčiau iš pareigų buvo atleistas ir rinktinės treneris Gianpiero Ventura, kuris už pasitraukimą anksčiau laiko sulaukė solidžios 700 tūkst. eurų kompensacijos.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton