Lonzo Ballas | Scanpix nuotr.

Lonzo Ballas užfiksavo antrąją karjeros trigubą dublį ir Los Andželo „Lakers“ (7/10) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Luke‘o Waltono auklėtiniai namuose 127:109 (32:26, 38:22, 29:36, 28:25) įveikė Denverio „Nuggets“ (9/7) krepšininkus.

„Lakers“ įžaidėjas per 40 minučių pelnė 11 taškų, atkovojo 16 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Daugiau nei vienas NBA naujokas šį sezoną neatkovojo 16 arba daugiau kamuolių.

Jis tapo trečiuoju „Lakers“ naujoku, debiutiniame sezone atlikusiu bent du trigubus dublius. Kiti du yra Magicas Johnsonas ir Jerry Westas.

Pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net 10 kartų, bet jo pabaigoje iniciatyvą perėmė „Lakers“ ir antrajame ketvirtyje vienu metu pirmavo 24 taškais.

Dvikovos nebaigė „Nuggets“ treneris Mike‘as Malone‘as ir Nikola Jokičius. Abu antrajame kėlinyje buvo išvyti už ginčus su teisėjais.

Be to, tame pačiame kėlinyje riešo traumą patyrė Paulas Millsapas ir jis taip pat nebaigė mačo.

Šeimininkai po dviejų ketvirčių turėjo 22 taškų persvarą. Paskutinio kėlinio pradžioje po L.Ballo ir Julius Randle‘o tritaškio „Lakers“ pirmavo 109-86 bei ramiai pabaigė rungtynes.

„Nuggets“: Gary Harrisas 20 (3/7 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), Wilsonas Chandleris 17, Willas Bartonas 12, Jamalas Murray, Masonas Plumlee, Emmanuelis Mudiay ir Trey Lylesas po 10.

„Lakers“: Julius Randle‘as 24 (10/15 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud., 7 atk. kam.), Brookas Lopezas 21, Jordanas Clarksonas 18, Kyle‘as Kuzma 17, Kentaviousas Caldwellas-Pope 15, Brandonas Ingramas 13, Lonzo Ballas 11 (16 atk. kam., 11 rez. perd.).

white mamba
2017-11-22 03:49:24
white mamba
2017-11-22 03:42:07
apgailetinas klaunas ,asistus fiksavo net kai ir po to dar keli pasai budavo... gal teisejui tu kinietisku kedu tevas ikiso :D taiklumas klaip tokiam medziui is 16 -5 ga ispudingas ,bet manau ilgai nesites
da
2017-11-20 10:19:06
nusikirpo kupeta bet vistiek slyksciausias visoi nba
kausas
2017-11-20 19:30:00
uz tave slykstesnio turbut nera ,btw kuom isvaizda susiijus su krepsinio sugebejimais ?
s
2017-11-20 09:55:52
Visvien Kuzma geresnis
Byron
2017-11-20 09:07:27
Bet žmogus vos 17 rungtynių sužaidęs vyrų krepšinyje. Net ir James pirmą sezoną metė tik 45% taikullumų. O dabar sumeta 60%. Taiklumui reikia laiko. O dabar svarbiausio didžiulis krepšinio intelektas ir kovingumas.