Bogdanovičius ir Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis išsiskyrė kova dėl atšokusių kamuolių ir padėjo Indianos „Pacers“ (9/8) klubui iškovoti triuškinamą pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 120:95 (29:27, 29:28, 32:13, 30:27) nepaliko vilčių Majamio „Heat“ (7/9) ekipai.

Lietuvis rungtyniavo 19 minučių, pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovoj 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

Krepšininkas žaidė mažiausiai minučių nuo spalio 25 dienos.

Indianos klubui tai yra didžiausia sezono pergalė ir ją į priekį vedė 26 taškus įmetęs Bojanas Bogdanovičius, 25 taškus ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Mylesas Turneris.

„Mes dalinomės kamuoliu ir krepšininkai pataikė savo metimus“, - sakė „Pacers“ strategas.

„Pacers“ komandai tai yra trečia pergalė paeiliui ir ji Majamyje laimėjo pirmą kartą nuo 2014 metų lapkričio 12 dienos.

Per paskutines 25 rungtynių minutes svečiai varžovus pranoko 69-40, o per visą dvikovą krepšį atakavo 60 proc. taiklumu.

Vienas „Heat“ lyderių Dionas Waitersas prametė visus dešimt metimų ir nepelnė nei taško.

„Mes blogai žaidėme nuo pat pirmosios minutės iki paskutinės“, - konstatavo Goranas Dragičius.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (3/4 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud.), Mylesas Turneris 25, Victoras Oladipo 15, Darrenas Collisonas ir Thaddeusas Youngas po 12, Cory Josephas 11, Domantas Sabonis 8.

„Heat“: Wayne‘as Ellingtonas 21 (7/12 trit.), Joshas Richardsonas ir Hassanas Whiteside‘as po 15, Jamesas Johnsonas 10.

er
2017-11-20 10:33:34
pastebejau, kad kazkaip treneris labia myli Turneri ir duoda jam zaisti daugiau. pakeite jis saboni pabaigoje, tas butu pasiemes paskutine kamuoli
vardas
2017-11-20 08:25:00
as tai tikiuosi, kad sabas bus tarp labiausiai patobulejusio zaidejo prizininku
arta
2017-11-20 07:09:39
pacers gal ir į PO bandys patekti, į kokią 6-7 vietas pretenduos su tokiu žaidimu. ne ką blogiau nei su PG lošia, o gal net geriau.

12-16 Vytautas 17:00 Žalgiris
12-16 Nevėžis 17:15 Neptūnas
12-17 Juventus 17:00 Lietkabelis
12-17 Lietuvos rytas 17:15 Šiauliai

12-14 Fenerbahce 19:45 Žalgiris
12-14 Unicaja 21:00 Khimki
12-14 Brose 21:00 Olympiacos
12-14 Real 21:45 Barcelona Lassa