Markas Webberis | AFP/Scanpix nuotr.

Markas Webberis | AFP/Scanpix nuotr.

Markas Webberis, paskutiniuose ratuose aplenkęs savo kolegą Sebastianą Vettelį ir finišavęs ketvirtoje vietoje, liko patenkintas savo rezultatu, tačiau australas pripažino, kad Kinijos GP lenktynėse jis galėjo pasirodyti ir geriau.

Pilotas startavo iš šeštosios pozicijos, o paskutiniuose ratuose kartu su „McLaren“ pilotais, savo kolega S.Vetteliui ir „Lotus“ lenktynininku Kimi Raikkonenu kovojo dėl antrosios vietos, tačiau galiausiai M.Webberis buvo priverstas nusileisti „McLaren“ ekipos pilotams.

„Atrasti bolido balansą viso savaitgalio metu buvo sudėtinga. Galiausiai, ketvirtoji vieta nėra tokia jau ir bloga. Tai nebuvo maksimalus rezultatas, tačiau vienu metu buvau atsidūręs net keturioliktoje pozicijoje, todėl ketvirtąja vieta turiu džiaugtis“, - teigė M.Webberis.

„Aš padariau keletą klaidų per plačiai įvažiavęs į posūkį po galinės tiesiosios. Čia buvo sunku, nes ant trasos buvo daug gumos gabaliukų. Manau, kad strategija buvo nebloga, tačiau trijų sustojimų strategija visuomet tampa loterija, nes yra tikimybė užstrikti už lėtesnių sportininkų.“

Pilotas taip pat pasveikino lenktynių nugalėtoją Nico Rosbergą su pirmąja pergale karjeroje.

„Sveikinimai Nico, jis nusipelnė pergalės. Taip pat pergalės nusipelnė ir „Mercedes“. Asmeniškai mes už ketvirtąją vietą iškovojome neblogų taškų, todėl aš esu pagrįstai laimingas. Tačiau mes vis dar turime stengtis tobulėti“, - pridūrė M.Webberis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.