Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko tradiciniu tapęs „KOK Hero's World Series“ kovos menų turnyras, kuriame žiūrovai išvydo dvylika kovų.

„Grand Prix“ svorio kategorijos iki 71 kg ketvertuko laimėtoju tapo Henrikas Vikšraitis. Pusfinalyje jis po 3 raundų teisėjų sprendimu nugalėjo olandą Shonzinyo Abeną. Kitas pusfinalis truko gerokai trumpiau, nes Mindaugas Narauskas vos per 59 sekundes nokautavo iš Surinamo kilusį Jordy Laretą. Finale prireikė visų trijų raundų, po kurių teisėjai pergalę skyrė H.Vikšraičiui. Viską nulėmė antrasis raundas, kuriame jis pasiuntė M.Narauską į nokdauną.

Pagrindinėje vakaro kovoje Sergejus Maslobojevas antrajame raunde du kartus pasiuntė graiką Petrosą Vardaką į nokdauną, o galiausiai jį nokautavo spyriu į galvą. Julius Mocka po papildomo – ketvirto – raundo teisėjų sprendimu išplėšė pergalę prieš gerokai sunkesnį šveicarą Patricką Schmidą ir užsiminė apie tai, kad Lietuvoje gali daugiau ir nebekovoti.

Pirmoje vakaro dalyje Ignas Barysas MMA kovoje antrajame raunde laužimo veiksmu įveikė graiką Konstantinos Skordouli. Tuo tarpu Tomas Pakutinskas išsiskyrė „taikiai“ su ukrainiečiu Jurijumi Procenko. Net ir po papildomo raundo teisėjai neįžvelgė pergalės verto kovotojo.

Kovų eiga:

12. Sergejus Maslobojevas (Lietuva) - Petros Vardakas (Graikija) | KOK taisyklės, -93 kg., 3x3 min. - S.Maslobojevo pergalė antrajame raunde techniniu nokautu.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

S.Maslobojevas pirmajame raunde dažnai atakavo varžovą smūgiais iš kelių. P.Vardakas nemažą raundo dalį praleido ringo kampe. Ištiestų rankų ilgio ir ūgio trūkumas jam kėlė daug problemų. S.Maslobojevas ėmė vis labiau dominuoti ringe.

Antrojo raundo pradžioje lietuvis tiksliais kojų smūgiais toliau triuškino varžovą. P.Vardaką kurį laiką gelbėjo klinčai, kol galiausiai graikas krito į nokdauną. Netrukus graikas ir antrą kartą atsidūrė nokdaune, nors šis teisėjo sprendimas buvo gana diskutuotinas. P.Vardakas, net ir pratęsus kovą, aklinai gynėsi ir galiausiai krito po kojos smūgio. S.Maslobojevui pergalė įskaityta techniniu nokautu!


11. „KOK World GP“ finalas: Henrikas Vikšraitis (Lietuva) - Mindaugas Narauskas (Lietuva) | KOK taisyklės, -71 kg., 3x3 min. - H.Vikšraitis po 3 raundų laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmajame raunde H.Vikšraitis dažnai stengėsi varžovą atakuoti kojomis. M.Narauskas atsakinėjo rankų smūgių kombinacijomis, bet ryškesnės iniciatyvos neturėjo nė vienas kovotojas. H.Vikšraitis keletą kartų slystėjo ir parkrito ant ringo dangos, bet tai nebuvo skaičuojama kaip nokdaunai. Raundo pabaiga buvo kiek aktyvesnė. H.Vikšraitis įspraudė M.Narauską į ringo kampą ir pridarė jam nemažai problemų.

Antrajame raunde po sėkmingos smūgių kombinacijos H.Vikšraitis pasiuntė varžovą į nokdauną. Visgi, M.Narauskas nesunkiai atgavo kvapą ir toliau tęsė kovą. Raundo pabaigoje abu kovotojai kiek sulėtėjo, bet tapo akivaizdu, kad H.Vikšraitis gerokai priartėjo prie pergalės.

Lemiamo kovos trečdalio metu iniciatyvos nesisekė perimti nė vienam kovotojui. Abu sportininkai gynėsi gana sėkmingai, nors ir jų atakos nebebuvo tokios aštrios kaip anksčiau. Kovos tempas krito, dažniau buvo pereinama į klinčą.

Pasibaigus kovai, teisėjams didesnių abejonių nekilo. Jie vieningai pergalę skyrė H.Vikšraičiui.


10. Julius Mocka (Lietuva) - Patrickas Schmidas (Šveicarija) | KOK taisyklės, +93 kg., 3x3 min, - J.Mockos pergalė po papildomo - ketvirto - raundo teisėjų sprendimu.

Julius Mocka | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Julius Mocka | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmame raunde nei vienas kovotojas neįgijo aiškios persvaros, tačiau jau antrame raunde J.Mocka atliko keletą tikslių smūgių ir buvo aktyvesnis. Trečiasis raundas niekuo neišsiskyrė, po kurio teisėjai nusprendė skirti papildomą raundą.

Iki papildomo raundo pabaigos likus minuei, J.Mocka įaudrino sirgalius atlikęs kojos smūgį, o netrukus lietuvis ir pataikė keletą smūgių rankomis į galvą. Po papildomo raundo teisėjams klausimų nebekilo ir jie J.Mocką paskelbė nugalėtoju!


9. Martynas Jasiūnas (Lietuva) - Denisas Makowski (Lenkija) | KOK taisyklės, -75 kg., 3x3 min. - M.Jasiūno pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Nors pirmame raunde didelio lietuvio pranašumo nebuvo, tačiau antrame - M.Jasiūnas sugebėjo ne kartą pataikyti varžovui į galvą ir iniciatyvą laikė savo rankose. Trečiame raunde niekas nepasikeitė, o tiesėjai vieningu sprendimu pergalę skyrė M.Jasiūnui.


8. Mindaugas Narauskas (Lietuva) - Jordy Laretas (Surinamas) | KOK taisyklės, -71 kg., 3x3 min. - M.Narausko pergalė pirmame raunde nokautu

Praėjus vos pusei minutės M.Narauskas pasiuntė varžovą į nokdauną bei praliejo jo kraują. Dar po pusės minutės Surinamo kovotojas vėl prigulė ant žemės, o netrukus M.Narauskas, po trečiojo varžovo nokdauno, jau kėlė į viršų rankas ir šventė pergalę bei iškovojo kelialapį į finalą.

Jame M.Narauskas susitiks su H.Vikšraičiu.


7. Henrikas Vikšraitis (Lietuva) - Shonzinyo Abena (Olandija) | KOK taisyklės, -71 kg., 3x3 min. - H.Vikšraičio pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Visi trys raundai buvo gana apylygus, su nežymia H.Vikšraičio pergale. Šį kartą žiūrovai neišvydo nei nokdaunų, nei nokauto, o po trijų raundų kovos vieningu teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta H.Vikšraičiui, kuris ir keliauja į „KOK World GP“ finalą.


22:10 val. Prasideda antroji turnyro dalis!


21:28 val. Paskelbta, kad antroji turnyro programa prasidės apie 22:00 val.


21:04 val. Baigėsi pirmoji turnyro dalis, po kurių įvyks imtynininkų apdovanojimai.


6. Tomas Pakutinskas (Lietuva) - Yourii Protsenko (Ukraina) | MMA bušido taisyklės, +93 kg., 2x5 min. - lygiosios po papildomo raundo

Y.Protsenko į ringą žengė linksmai ir atlikdamas ukrainietišką šokį. Gerokai sukūdęs T.Pakutinskas

Jau kovos pradžioje ukrainietis griebė T.Pakutinską už kojų ir vos neišvertė už ringo grindų. Visgi lietuviui tai buvo puiki proga pagriebti ukrainiečio kaklą ir stovint atlikti smaugimo veiksmą. Nors Y.Protsenko išsivadavo iš lietuvio gniaužtų, tačiau parkritęs ant ringo grindų sulaukė stiprių T.Pakutinsko smūgių į galvą, po kurių buvo pralietas ir kraujas.

Nors T.Pakutinskas viršutinėje pozicijoje išbuvo beveik keturias minutes, tačiau raundo pabaigoje jau ukrainietis perėjo į geresnę poziciją ir stipriai suspaudė T.Pakutinsko kaklą. Lietuvis beveik minutę sunkiai gaudė orą, tačiau sugebėjo ištverti iki raundo pabaigos.

Antrame raunde Y.Protsenko turėjo iniciatyvą, o iki raundo pabaigos likus dviem minutėms pakėlė T.Pakutinską ir kurį laiką jį palaikęs, sviedė ant ringo grindų, o šis veiksmas susilaukė gausių Lietuvos publikos aplodismentų. Nors daugiau jėgų išsaugojo T.Pakutinskas, tačiau lietuviui nepavyko perimti iniciatyvos.

Kovotojams sustojus paskelbti nugalėtojo, Y.Protsenko paragino publiką paploti, o Vilniuje susirinkę žiūrovai negailėjo ukrainiečiui aplodismentų. Pirmas teisėjas skyrė pergalę Y.Protsenko, antrasis - T.Pakutinskui, trečiasis - paskelbė lygiąsias ir buvo skirtas papildomas 3 minučių raundas.

Papildomame raunde abu kovotojai jau neturėjo jėgų imtis aktyvesnių veiksmų. Visgi raundo pabaigoje T.Pakutinskas stovėsenoje atliko keletą smūgių, po kurių ir baigėsi kova.

Pirmasis teisėjas šį kartą matė T.Pakutinsko pergalę, antrasis - Y.Protsenko, o trečiasis vėl paskelbė lygiąsias ir kovotojai išsiskyrė taikiai.

Pakutinskas!

Posted by Darius Mackevičius on Saturday, November 18, 2017


5. Ignas Barysas (Lietuva) - Konstantinos Skordouli (Graikija) | MMA bušido taisyklės, -68 kg., 3x5 min. - I.Baryso pergalė antrame raunde laužimo veiksmu

I.Barysas liko ištikimas sau ir nuo pat pirmų sekundžių labai aktyviai puolė varžovą. Deja, šį kartą nepavyko lietuviui anksti švęsti pergalės, o jau po pirmos minutės I.Barysas buvo prastesnėje pozicijoje ir gulėjo ant grindų, o lietuvio varžovas užsiėmė viršutinę poziciją.

Po dviejų minučių I.Barysui pavyko išsivaduoti ir kova toliau tęsėsi stovėsenoje. Nuo raundo pradžios praėjus trims minutėms kovotojai ir vėl perėjo į parterį, o geresnę poziciją turėjo I.Baryso varžovas. „Sismens“ arena garsiais šūksniais ir plojimais palaikė I.Barysą, kuriam pavyko vėl pakreipti kovos eigą į stovėseną.

Antrame raunde praėjus dviems minutėms I.Barysas puikiai pagavo varžovo koją ir atlikęs kulno sukimą iškovojo sunkiausią pergalę per pastaruosius kelis metus.

Du paskutinius varžovus I.Barysas nugalėjo per mažiau nei minutę.


4. Igoris Osininas (Lietuva) - Mateuszas Rajewski (Lenkija) | KOK taisyklės, -65 kg., 3x3 min. - I.Osinino pergalė po keturių raundų kovos.

Per pirmus du raundus nei vienas kovotojas neįgijo ryškesnės persvaros. Nors trečiame raunde lietuvis šiek tiek daugiau rodė iniciatyvos ir atliko daugiau tikslių smūgių, tačiau pirmas teisėjas skyrė pergalę lenkui, antras - lietuviui, o trečias - paskelbė lygiąsias ir kovotojai žengė į papildomą raundą.

Papildomame raunde I.Osininas buvo žymiai aktyvesnis ir po jo teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę lietuviui.


3. Martynas Danius (Lietuva) - Mindaugas Packevičius (Lietuva) | KOK taisyklės, -65 kg., 3x3 min. - M.Daniaus pergalė techniniu nokautu antrame raunde

Įpusėjus pirmam raundui M.Danius puikiais kairės rankos smūgiais sudrebino M.Packevičiaus pasaulį, o netrukus jį pasiuntė ir į nokdauną. Visgi M.Packevičius sugebėjo atsistoti ir tęsė kovą.

Dar nesibaigus pirmam raundui M.Danius ir vėl pasiuntė į nokdauną varžovą bei praliejo jo kraują. Nors M.Danius iškarto vėl puolė M.Packevičių, tačiau šį kartą ir pats praleido kelis smūgius tiesiai į veidą.

Antrame raunde M.Danius toliau spaudė varžovą ir neleido jam nei kiek atsikvėpti.Įpusėjus raundui M.Paškevičiaus kraujo upė dar labiau pasruvo ir teisėjas paskelbė M.Daniaus pergalę.


2. Mantas Stankis (Lietuva) - Chico Kwasi (Olandija) | KOK taisyklės, -77 kg., 3x3 min. - C.Kwasi pergalė techniniu nokautu antrame raunde

Gerokai už varžovą žemesnis lietuvis pirmame raunde nesugebėjo įgauti persvaros, o antrojo raundo viduryje suklupo, kai sulaukė varžovo rankų ir kelių kombinacijos. Nors lietuvis atstitojo, tačiau tęsti kovos nesugebėjo ir pergalė buvo skirta varžovui.


1. Arvydas Gervė (Lietuva) - Ulugbek Zukhorov (Uzbekistanas) | KOK taisyklės, -65 kg., 3x3 min. - A.Gervės pergalė nokautu pirmame raunde

Kova prasidėjo pasyviai, tačiau praėjus pusantros minutės A.Gervė sugebėjo atlikti keletą taiklių smūgių. Netrukus lietuvis atliko įspūdingą ir itin taiklų smūgį keliu, po kurio Uzbekistano kovotojas griuvo be sąmonės. U.Zukhorovas dar ilgai gulėjo ant ringo grindų, kol su pagalba sugebėjo atsistoti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2017-11-19 12:05:03
Isvis si lyga pasaulio ratinge top 50bent yra? :D
Atsakyti
vardas
2017-11-19 10:44:58
blemba pastoviai jie laimi, cia specialiai daro ar kaip? :D visada savi laivi.
Atsakyti
Mindikas
2017-11-19 07:32:30
Geda ziuret ta suda. Atrodo lietuviai nenugalimi tik kerta lietuvos siena ir grysta nosy nukabine ale teisejai hujovi
Atsakyti
Lt
2017-11-19 01:05:27
Greit ta organizacija virs i amerikietiskas imtynes.
Atsakyti
MMM
2017-11-19 00:12:48
Kur jūs tą rimtesnį lygį matot ?:D Tokie patys kovotojai , tokio pat lygio :) Dabar galės girtis kad nugalėjo Europos elito kovotojus :D
Atsakyti
ignasgeriausias
2017-11-18 23:29:00
Kur ble baryso kova???!!!!
Atsakyti
Wus
2017-11-19 07:34:06
Barysui meta amzinai kaskokios loxus imestu rimta atsertu ir vaiksciotu ramus
Paulius
2017-11-18 21:41:21
Imanoma linka velesniu kovu?
Atsakyti
Rolas
2017-11-18 22:06:59
Fight Sport HD kanalas yra išmaniojoj Telia televizijoj. Ten dabar rodo 2 dalį. ;)
dede
2017-11-18 20:42:38
čia jie prieš mėgėjus gal kovoja? :D
Atsakyti
x
2017-11-18 21:58:33
Pakutinskui extra rounda 3min dave:))) ir kiek zinau niekur jau profai 3x5 kovoja nuo kada po 2 cia tai nzn:D su visais viskas liuks, bet pakutinskui ir barysui tokius lavonus visada veza, kad baisu.
x
2017-11-18 22:10:05
Nors pamirsau pamineti dabar dave pakutinskui palyginus visai nebloga :D
bukagalvei
2017-11-18 20:30:57
Pz tai bent video normalius ikelkit nuo pradziu o ne nuo vidurio !!!
Atsakyti
MZ
2017-11-18 19:04:33
Linka? Dekui.
Atsakyti
xas
2017-11-18 18:37:37
sikart rimtesnis lygis yra
Atsakyti
ttt
2017-11-18 18:09:55
vel atsiveze kiemo lygio bokso kriauses.sudauzys ir mes cempionai:)
Atsakyti