Peru rinktinės ir sirgalių džiaugsmas patekus į pasaulio čempionatą | Scanpix nuotr.

Peru rinktinės ir sirgalių džiaugsmas patekus į pasaulio čempionatą | Scanpix nuotr.

Peru, Lima. 28-ąją lemiamų atrankos rungtynių į pasaulio čempionatą minutę Jeffersonas Farfanas muša pirmąjį įvartį ir Nacionaliniame stadione bei aplink jį susirinkę sirgaliai tiesiog pašėlsta. Jie trypia, rėkia ir mėgaujasi ekstaze, o jų džiaugsmas toks didelis, kad net suklaidina žemės drebėjimus stebinčias ir apie juos pranešančias programas.

Taip, tai ne pasaka, o realybė. Po vieno iš dviejų pergalingų Peru rinktinės įvarčių, leidusių jiems patekti į pasaulio čempionatą, sirgaliai taip pašėlo, jog žemės drebėjimus fiksuojančios programos išsiuntinėjo Limos miesto gyventojams pranešimus apie kylantį pavojų.

Tiesa, tokias situacijas tiriantys specialistai greitai atkreipė dėmesį, kad užfiksuoti neramumai kilo ne dėl gamtinių reiškinių, o dėl futbolo aistruolių ir pavojų atšaukė.

„Galime patvirtinti, kad žemės drebėjimo Limos mieste nebuvo. Panašu, kad programos dėmesį atkreipė Peru gyventojų džiaugsmas“, - vėliau pranešė vietinis seismologijos centras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga