Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

 38-erių metų britas Michaelas Bispingas „UFC 217“ turnyre prarado vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, kai buvo „užsmaugtas“ Kanados MMA legendos Georgeso St-Pierre‘o. Nepaisant to, britas, praėjus vos 3 savaitėms po pralaimėjimo, nusprendė vėl žengti į narvą ir Šanchajuje (Kinija) susikauti su amerikiečiu Kelvinu Gastelumu.

„Negalėjau atsisakyti tokio pasiūlymo. Kovoje prieš Georgesą neparodžiau visko, ką galiu. Nesijaučiu sužeistas ir esu įsitikinęs, kad viso savo potencialo dar neparodžiau. Esu geros sportinės formos ir turėsiu gerą progą tai įrodyti“, - kalbėjo M.Bispingas.

Britas taip pat pridūrė, kad jo karjeros pabaiga – jau ne už kalnų: „Kova Šanchajuje man nebus paskutinė karjeroje. Neturiu nieko prieš kinus, bet kodėl mano paskutinė karjeros kova turėtų vykti Kinijoje? Visada norėjau paskutinį kartą karjeroje kovoti Anglijoje. Tai ir padarysiu. Esu jau susitaikęs su tokiu scenarijumi ir galėsiu ramiai pabaigti karjerą.“

Kalbama, kad M.Bispingo atsisveikinamas su didžiuoju sportu turėtų įvykti 2018 m. kovo 17 d. Tuomet Londone (Didžioji Britanija) yra suplanuotas „UFC Fight Night 127“ turnyras.

2004 m. profesionalo karjerą pradėjęs britas yra iškovojęs 30 pergalių ir patyręs 8 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.