Grigoras Dimitrovas | Scanpix nuotr.

Grigoras Dimitrovas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Nitto ATP Finals“ vyrų teniso turnyras, kuriame dalyvauja tik 8 geriausi pasaulio žaidėjai.

Pete‘o Sampraso vardo grupės pirmajame mače bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP-6) po 2 valandų 22 minučių trilerio 6:3, 5:7, 7:5 įveikė ketvirtąją pasaulio raketę austrą Dominicą Thiemą. Tai buvo antra bulgaro pergalė prieš austrą per keturias jų dvikovas.

Pirmajame sete bulgaro persvara nekėlė abejonių. Jis realizavo vieną iš trijų „break pointo“ galimybių, o pats paduodamas kamuoliuką neturėjo jokių problemų. Antrojo seto vienuoliktajame geime D.Thiemas atsidūrė ant prarajos ribos (30:40), tačiau ne tik išsigelbėjo, bet ir sekančiame geime laimėjo varžovo padavimų seriją, taip užbaigdamas setą.

Paskutiniame dvikovos trečdalyje iniciatyva dažniau priklausė G.Dimitrovui. Jis septintajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir netrukus pirmavo jau 5:3. D.Thiemas, nebeturėdamas kur trauktis, dešimtajame geime laimėjo „break pointą“, bet jau sekančiame geime savo darbą pavertė niekais, kai paduodamas kamuoliuką pralaimėjo visus keturis taškus. G.Dimitrovas dvyliktajame geime dar patampė savo sirgalių nervus (40:40), bet galiausiai įtvirtino pergalę.

Kiek vėliau pirmadienį kitame šios grupės pirmojo turo mače susitiks ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-1) ir belgas Davidas Goffinas (ATP-8).

Sportas.lt primena, kad Boriso Beckerio vardo grupėje žaidžia šveicaras Rogeris Federeris (ATP-2), vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3), kroatas Marinas Čiličius (ATP-5) ir amerikietis Jackas Sockas (ATP-9).

Po du geriausius tenisininkus iš abiejų grupių pateks į pusfinalį. „Nitto ATP Finals“ turnyro prizų fondą sudaro 8 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.