Alexanderis Zverevas | Scanpix nuotr.

Alexanderis Zverevas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Londone (Didžioji Britanija) prasidėjo prestižinis „Nitto ATP Finals“ vyrų teniso turnyras, kuriame dalyvauja tik 8 geriausi pasaulio žaidėjai.

Boriso Beckerio vardo grupės pirmajame ture tokio turnyro debiutantas vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3) per 2 valandas 7 minutes 6:4, 3:6, 6:4 nugalėjo kroatą Mariną Čiličių (ATP-5). Tai buvo jau ketvirta vokiečio pergalė prieš kroatą per penkias jų dvikovas.

Pirmajame sete A.Zverevas anksti išsiveržė į priekį (2:0), kroatas iššvaistė vienintelę turėtą „break pointo“ galimybę ir varžovo nepavijo. Antrojo seto pradžioje jau M.Čiličius spurtavo 3:0. Šį kartą kroatas viso seto metu ramiai laimėdavo savo padavimų serijas ir nesunkiai išsaugojo įgytą pranašumą.

Kroatas ir trečiajame sete pirmavo 3:1, bet šeštajame geime vokietis atstatė pusiausvyrą (3:3). Tenisininkai po truputį artėjo link pratęsimo, kol dešimtajame geime A.Zverevas kiek netikėtai „sausu“ rezultatu laimėjo kroato padavimų seriją ir taip užbaigė susitikimą.

Sportas.lt primena, kad kiek anksčiau šioje grupėje šveicaras Rogeris Federeris (ATP-2) per 1 valandą 34 minutes 6:4, 7:6 (7:4) susitvarkė su amerikiečio Jacko Socko (ATP-9) pasipriešinimu.

Pirmadienį startuos ir Pete‘o Sampraso vardo grupės žaidėjai – ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-1), austras Dominicas Thiemas (ATP-4), bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP-6) ir belgas Davidas Goffinas (ATP-8).

Po du geriausius tenisininkus iš abiejų grupių pateks į pusfinalį. „Nitto ATP Finals“ turnyro prizų fondą sudaro 8 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United