Latvija neatsilaikė prieš Saudo Arabiją | AP/Scanpix nuotr. | Organizatorių nuotr.

Latvijos futbolininkai rinktinių pertrauką išnaudojo draugiškoms rungtynėms, tačiau išvykoje žaidę „braliukai“ turėjo pripažinti Suado Arabijos pranašumą, kuri laimėjo rezultatu 2 – 0.

Abu įvarčius aikštės šeimininkai ir nugalėtojai pelnė dar pirmajame kėlinyje. 38-ąją minutę įvarčių sąskaitą taikliu šūviu atidarė Ali Al Zaqanas, o prieš pat rungtynių pertrauką rezultatą padvigubino Mukhtaras Fallatahas.

Antrajame kėlinyje Latvijos rinktinė atliko net penkis keitimus, tačiau nė vienam į aikštę žengusiam futbolininkui nepavyko sušvelninti, tuo labiau išlyginti rezultato.

Pirmadienį latviai planuoja sužaisti dar vienas draugiškas rungtynes, šį kartą – su Kosovo rinktine.

10-27 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Lietuvos rytas“
10-27 „Šiauliai“ 17:20 „Neptūnas“
10-28 „Dzūkija“ 17:00 „Skycop“
10-28 „Juventus“ 17:20 „Nevėžis“
10-28 „Žalgiris“ 18:00 „Lietkabelis“

10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“