Joanna Jedrzejczyk | Youtube.com nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Youtube.com nuotr.

 Niujorko „Madison Square Garden“ surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC 217“ sužibo lietuvių kilmės kovotojos Rose Namajunas žvaigždė.

Kovoje dėl UFC moterų minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo akivaizdžia autsaidere vadinta R.Namajunas šokiravo pasaulį ir pirmajame raunde per 3 min. 3 sek. nokautavo lenkę Joanną Jedrzejczyk. Lenkė ne tik prarado čempionės diržą ir nepakartojo Rondos Rousey rekordo, bet ir apskritai patyrė pirmą nesėkmę MMA narve per karjerą.

Vaizdo medžiagoje aiškiai kaip matyti, kaip J.Jedrzejczyk po R.Namajunas smūgių du kartus ranka sumušė į ringo dangą. Teisėjas tai suprato kaip lenkės pasidavimą. Visgi, pati J.Jedrzejczyk turi kitokią nuomonę.

„Kažkas sakė, kad aš pasidaviau. To tikrai nebuvo. Jūs gal juokaujate? Aš tuo metu, ko gero, tik bandžiau atsistoti, o jūs tai supratote kaip pasidavimą. Atrodė, kad aš ilgai buvau „vėžlio“ pozicijoje, bet man tas momentas praėjo kaip sekundė. Viskas buvo ne taip, kaip atrodė žiūrovams. Niekada nesu pasidavusi ir to nepadariau prieš Rose“, - kalbėjo J.Jedrzejcyk.

Lenkė taip pat pripažino, kad R.Namajunas puikiai išstudijavo jos kovos taktiką: „Nesupratau, kas nutiko, bet jaučiausi taip, tarsi į kovą taip ir „neįsijungiau“. Negalėjau Rose nieko padaryti. Jau apšilimo metu jaučiausi lėtesnė nei įprastai. Nežinau, kas tai sukėlė, bet turiu tai išsiaiškinti. Bokse ar kikbokse koviausi 100 kartų, MMA – 15 kartų ir pirmą kartą prieš kovą nesijaučiau savimi. Pripažįstu pralaimėjimą, bet turiu išsiaiškinti, kas man nutiko.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Dariuš Turbinu remontas
2017-11-07 18:44:28
Thug Rose
Atsakyti
Durnėkė liunkė
2017-11-07 17:08:45
Įrašą pasižėk ir pamatysi, kad plojai ranka, būtum neplojus, tai ne tiek fingalai būtų ir neatsigavus būtum.Kai stojosi prie teisėjo tai priplaukus buvo, tai matėsi, kaip nestabiliai stovėjo.
Atsakyti
makrokepalidis
2017-11-07 14:28:02
dar labiau save zemina nepriimdama fakto,kazkokios atmaskes po visisko sutriuskinimo skamba juokingai
Atsakyti
M
2017-11-07 14:02:06
ranka ploja ir peza as nepasidaviau... nebutu lenkas
Atsakyti
er
2017-11-07 13:07:49
gėda pripaž-inti yra ir tiek :D atsiriboja nuo fakto
Atsakyti