„Man United“
85 min.
5
:
2
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Niujorko „Madison Square Garden“ surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC 217“ sužibo lietuvių kilmės kovotojos Rose Namajunas žvaigždė.

Kovoje dėl UFC moterų minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo akivaizdžia autsaidere vadinta R.Namajunas šokiravo pasaulį ir pirmajame raunde per 3 min. 3 sek. nokautavo lenkę Joanną Jedrzejczyk. Lenkė ne tik prarado čempionės diržą ir nepakartojo Rondos Rousey rekordo, bet ir apskritai patyrė pirmą nesėkmę MMA narve per karjerą.

Pirmadienį R.Namajunas pasirodė tradicinėje „MMA Hour“ laidoje, kurioje davė išsamų intervių vienam garsiausių šios sporto šakos žurnalistų Arieliui Helwani.

„Šioje kovoje svarbi buvo ne tik fizinė jėga, bet ir psichologinė tvirtybė. Manau, kad nugalėjau Joanną jos pačios žaidime. Jai reikia, kad varžovė reaguotų į jos įžeidimus. Jei tai nevyksta, Joanna pasimeta. Turiu pripažinti, kad tiek spaudos konferencijoje, tiek svėrimuose turėjau save rimtai kontroliuoti, kad nepasakyčiau kažko negražaus. Mintyse man sukosi daug „purvinų“ atsakymų, bet susilaikiau. Jei būčiau kažką neigiamo pasakiusi, tuomet Joannos elgesys neatrodytų toks blogas“, - kalbėjo R.Namajunas.

Tiek spaudos konferencijoje, tiek svėrimų metu R.Namajunas į J.Jedrzejczyk gąsdinimus atsakė tyliu šnabždesiu. Paaiškėjo, kad lietuvių kilmės kovotoja tuo metu meldėsi: „Tai buvo Viešpaties malda. Nors buvau auklėjama kaip liuteronė, tačiau mano mama dirba katalikų bažnyčioje, tad mano religingumas yra glaudžiai susijęs su lietuviškomis šaknimis. Lietuvoje katalikybė labai svarbi, kaip ir pagonybė. Tai tarsi jų mišinys. Malda man nuolat padeda sunkiomis gyvenimo akimirkomis.“

J.Jedrzejczyk po kovos kalbėjo, kad norėtų susigrąžinti čempionės diržą, tačiau R.Namajunas nemano, kad lenkė jau artimiausiu metu vėl bus jos varžove.

„Nemanau, kad Joanna bus kita mano varžovė. Juk aš ją nokautavau pirmajame raunde ir tai nebuvo atsitiktinumas, tai nebuvo teisėjo klaida ar dar kas. Ji pati pasidavė po mano smūgių“, - pridėjo R.Namajunas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byron
2017-11-08 00:45:42
Lenkė visas geriausias nugalėjusi buvo, išskyrus Rose. Po 14 pergalių gal nuvertinimas buvo varžovės. Juk Rose net reitinge vos 4 ar 5 buvo. Manau lenkė treniruotėse neatliko savo namų darbų, matyt nesitikėjo, kad pakeis ankstesnių kovų taktiką. Revanšinė kova būtų labai idomi.
Atsakyti
Flat earth society
2017-11-07 14:24:39
lenke pasirode beviltiskai ,visiskai jokios ginybos nuo smugiu ,matomai tos 15 varzoviu buvo itin silpnos ,arba lenke paseno ir prarado kordinacija
Atsakyti
Rolas
2017-11-07 14:34:45
Kad nelabai silpnos, visas reitingo lyderes ji buvo nugalėjusi, tą pačią Kowalkiewicz nugalėjo, kuriai Rose pralaimėjo. :)
Rimantas
2017-11-09 19:40:39
JJ atstumo nekontroliavo, lėtos reakcijos, nematė smūgio ( pati sakė). Gal užšventusi buvo? Rose Kowalkevicz'ai pralaimėjo taškais. Rose veidas buvo lygus, Kowalkevicz'ios baisus, taip kad man klausimų kilo...