Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas nustebino daugelį MMA gerbėjų ir paneigė lažybininkų prognozes - ji jau pirmame raunde nokautavo iki šiol be pralaimėjimų žengusią lenkę Joanną Jedrzejczyk ir užsijuosė UFC čempionės diržą.

Po kovos R.Namajunas nesulaikė ašarų ir teigė, kad jai čempionės diržas nieko nereiškia, ji tenori pasaulį padaryti geresniu. Vėliau vykusioje spaudos konferencijoje R.Namajunas tą dar kartą patvirtino ir išreiškė nuomonę, kad dabar MMA sporte yra per daug pykčio ir „purvinų kalbų“ (angl. „trash talk“).

„Tai buvo labai sunki savaitė iki tol, kol neprasidėjo dvikova. Atrodė, kad visi bando mane išblaškyti. Tačiau nepaisant visko, aš toliau klausiau savo trenerių ir jais pasitikėjau, taip pat pasitikėjau savimi ir sėkmingai užbaigiau darbą“, - sakė R.Namajunas.

Dar prieš kovą netrūko J.Jedrzejczyk skambių frazių, o prieš kovą vykusioje spaudos konferencijoje J.Jedrzejczyk tradiciškai ištiesė savo kumštį prieš varžovę, tačiau kliudė R.Namajunas veidą.

Oficialiose svėrimuose J.Jedrzejczyk taip pat rėžė emocionalią kalbą tiesiai R.Namajunas į veidą: „Žinai, ką? Aš atimsiu tavo sielą. Tu nieko nežinai apie buvimą čempione ir niekada ja netapsi. Neturi jokių galimybių prieš mane. Dar nesi sutikusi tokios varžovės kaip aš. Patikėk manim, pasiimsiu tavo sielą su savimi.“

„Viskas, ką ji man darė yra tiesiog ne mano momentas. Visgi aš nekreipiau į tai dėmesio ir neleidau, kad tai mane sustabdytų. Vienintelis dalykas, kuris mane išlaikė ramia yra tas, kad aš jau buvau tokioje situacija ir tada išmokau, kaip tai išgyventi. Aš nenustojau sau sakyti, kad išlikčiau rami ir nekreipčiau dėmesio į šiuos dalykus, kurių negaliu kontroliuoti. Viskas, ką galiu kontroliuoti esu aš pati. Reikia tiesiog išlaikyti pozityvų požiūri“, - sakė R.Namajunas.

Neįprastai nugalėtojams ir čempionams, R.Namajunas spaudos konferencijoje kalbėjo ne apie tai, kaip dabar taps nenugalima jėga, tačiau prakalbo apie pykčius, panieką ir tai, kokį pavyzdį turėtų rodyti kovotojai.

„Dabar yra labai daug „purvinų kalbų“ ir žmonės nebėra nuoširdūs ir sąžiningi“, - aiškino R.Namajunas. „Nežinau, galbūt jie tai jaučia ir jiems to reikia, tačiau mane nuo to vimdo. Man atsibodo visi tie „heiteriai“ ir pikti žmonės. Manau, kad kaip kovotojai, turime būti geresnis pavyzdys. Kovos menai yra garbė ir pagarba“.

„Narve reikia turėti labai daug drąsos, nesvarbu, kas tu esi. Aš tiesiog noriu pamėginti parodyti pavyzdį pasauliui. Yra labai daug negatyvių dalykų, tačiau aš tiesiog bandysiu būti teigiama šviesa. Aš nesu tobula, tačiau pamėginsime padaryti, kad šis pasaulis būtų geresnė vieta“, - užbaigė R.Namajunas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų