Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Niujorko „Madison Square Garden“ surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC 217“ sužibo lietuvių kilmės kovotojos Rose Namajunas žvaigždė.

Kovoje dėl UFC moterų minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo akivaizdžia autsaidere vadinta R.Namajunas šokiravo pasaulį ir pirmajame raunde per 3 min. 3 sek. nokautavo lenkę Joanną Jedrzejczyk. Lenkė ne tik prarado čempionės diržą ir nepakartojo Rondos Rousey rekordo, bet ir apskritai patyrė pirmą nesėkmę MMA narve per karjerą.

„Prieš kovą žiniasklaidoje buvo tiek daug mėšlo. Man tie dalykai neįdomūs. Turiu dovaną kovoti MMA turnyruose ir noriu ja naudotis bei paversti pasaulį geresniu. Šis čempionės diržas man nieko nereiškia. Daug svarbiau būti geru žmogumi. Žinau, kad narve mes kovojame, bet tai yra šou dalis. Pasibaigus kovai, mūsų priešprieša ar nesutarimai nieko nebereiškia“, - po kovos kalbėjo susigraudinusi R.Namajunas.

R.Namajunas ir prieš turnyrą ne kartą kalbėjo, kad kausis už tuos, kurie turi psichologinių problemų. Pati lietuvių kilmės kovotoja dėl jų kentėjo praeityje, dėl to neteko ir savo tėčio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

va va
2017-11-05 09:17:54
Šaunuolė kaip žmogus.
Gal muštynės (ypač moterų) ir nėra pasaulio padarymas geresniu.
Bet kuomet žmogus tampa garsiu ir taip kalba, tuomet gal ir pasaulis į tokius žodžius turėtų įsiklausyti.
Sėkmės tau, Rose, gyvenime, ne tik muštynėse...
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton