Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

 Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje surengtą mišrių kovos menų (MMA) turnyrą „UFC 217“ vainikavo šio sporto legendos 36-erių metų kanadiečio Georgeso St-Pierre‘o sugrįžimas į narvą.

Visą karjerą pusvidutinio svorio kategorijoje dominavęs kanadietis savo sugrįžimui pasirinko kova aukštesnėje – vidutinio svorio – kategorijoje ir neapsiriko. Trečiajame raunde G.St-Pierre‘as smaugimo veiksmu užtildė 38-erių metų britą Michaelą Bispingą ir tapo naujuoju UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu.

Kraują liejęs G.St-Pierre‘as visos kovos metu puikiai pervesdavo kovą į parterį. M.Bispingas tragiškai gynėsi nuo varžovo bandymų jį suimti ir greitai atiduodavo iniciatyvą G.St-Pierre‘ui. Trečiajame raunde kanadietis vos nenokautavo varžovo, kai M.Bispingas po smūgio krito ant ringo dangos. Visgi, pasimetęs britas praleido kitokio pobūdžio G.St-Pierre‘o ataką. Kanadietis suėmė varžovui už kaklo ir netrukus privertė jį pasiduoti po sėkmingo smaugimo veiksmo.

Kanadietis į MMA narvą sugrįžo po beveik ketverių metų pertraukos ir išlieka nenugalėtas jau daugiau nei 10 metų. G.St-Pierre‘o sąskaitoje – 26 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

M.Bispingas pralaimėjo pirmą kartą nuo 2014 m. lapkričio. Britas MMA narve turi 30 pergalių ir jau 8 nesėkmes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

P.s
2017-11-05 21:43:38
Žiauriai geras turnyras visos 3 pagrindinės kovos baigėsi anksčiau nei po visų raundų. Čia tai tikros kovos nėra ką lyginti su ta perdėta mcgregor vs meyweather pinigų kova. Rose saunuole! Tikiuosi mma ir toliau ir greičiau populeres Lietuvoje
Atsakyti
P.s
2017-11-05 21:37:47
Žiauriai geras šitas turnyras gavosi visos trys pagrindinės kovos anksčiau nei po visų raundų. Čia tai tikros kovos nėra ką lyginti su ta perdėta mcgregor vs meyweather pinigų kova. Rose saunuole!!! Tikiuosi mma ir toliau ir greitesniais tempais populeres ir Lietuvoje!
Atsakyti
sweikinu
2017-11-05 07:01:14
labai gera kova, nugaleti galejo bet kuris..sweikkinimai sugryzus legendai... visos 3 kovos del dirzu buvo nuostabios....
Atsakyti