Cody Garbrandtas prieš T.J.Dillashaw | Scanpix nuotr.

Cody Garbrandtas prieš T.J.Dillashaw | Scanpix nuotr.

 Niujorko „Madison Square Garden“ surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC 217“ savo titulą prarado 26-erių metų amerikietis Cody Garbrandtas.

UFC visų lengviausio svorio kategorijos čempiono diržą gynęs amerikietis jau antrajame raunde buvo nokautuotas buvusio komandos draugo, bet šiuo metu labiausiai nekenčiamo varžovo – 31-erių metų amerikiečio T.J.Dillashaw. Kova buvo nutraukta nuo antrojo raundo pradžios praėjus 2 min. 41 sek.

Antrajame raunde C.Garbrandtas krito po varžovo smūgio dešine ranka. Jis dar bandė stotis, bet T.J.Dillashaw čia pat prie jo pribėgo ir pribaigė oponentą. Po pergalės T.J.Dillashaw nesitraukė nuo varžovo ir rėkė jam į akis, švęsdamas pergalę. Tiesa, po kovos jis gyrė C.Garbrandtą ir tikino neabejojantis, kad amerikietis dar turės progą iškovoti čempiono diržą.

C.Garbrandtas iki šiol profesionalų MMA narve buvo laimėjęs visas 10 kovų. Čempiono diržu jis džiaugėsi visai neilgai. 2016 m. gruodžio 30 d. jis titulinėje kovoje nugalėjo Dominicką Cruzą ir šio titulo nė sykio neapgynė.

T.J.Dillashaw čempiono diržą susigrąžino po beveik dvejų metų pertraukos. 2016 m. sausį jis titulinėje kovoje pralaimėjo tam pačiam D.Cruzui. T.J.Dillashaw sąskaitoje yra 15 pergalių ir 3 pralaimėjimai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Edas
2017-11-05 15:35:13
Nukautuotas NE pirmą kartą karjeroje: https://www.youtube.com/watch?v=4Zg8hv5Mx3E
Atsakyti
Rolas
2017-11-05 17:57:01
Jo, bet čia pagal mėgėjų taisykles kovėsi. Per profo karjerą nebuvo apskritai pralaimėjimų dar patyręs. :)