Joanna Jedrzejczyk ir Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Joanna Jedrzejczyk ir Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

 Jau šį šeštadienį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 217“, kuriame žiūrovai išvys net tris kovas dėl čempiono diržų.

Anglas Michaelas Bispingas gins UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono diržą prieš į narvą grįžtančią UFC legendą iš Kanados Georgesą St-Pierre‘ą. Amerikietis Cody Garbrandtas sieks išsaugoti UFC lengviausio svorio kategorijos čempiono diržą kovoje prieš tautietį ir buvusį komandos draugą T.J.Dillashaw. Tuo tarpu geriausia lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas bandys nustebinti pasaulį ir atimti UFC minimalaus svorio kategorijos čempionės diržą iš lenkės Joannos Jedrejczyk.

Ketvirtadienį surengta paskutinė „UFC 217“ turnyro dalyvių spaudos konferencija, kuri baigėsi nervingai. J.Jedrzejczyk įprastu sau stiliumi bandė išmušti R.Namajunas iš vėžių. Lietuvių kilmės kovotoja šį kartą nebetylėjo ir tyliai atsakinėjo į lenkės įžeidimus. Tuomet J.Jedrzejczyk tradiciškai ištiesė savo kumštį prieš varžovę, bet šį sykį, skirtingai nei anksčiau, kliudė R.Namajunas veidą.

„Gerbiu Rose, kaip ir kiekvieną savo varžovę. Dirbau treniruotėse 13 savaičių, nes ruošiuosi rimtai kovai. Visgi, aš esu šios svorio kategorijos karalienė, aš esu čempionė. Daug kas nori mane nuversti nuo sosto, bet aš visuomet pasistengiu savo varžovėms nepalikti vilčių“, - spaudos konferenciją tokiais žodžiais pradėjo J.Jedrzejczyk.

R.Namajunas didžiąją spaudos konferencijos dalį sėdėjo ramiai, nerodė praktiškai jokios reakcijos į kitų sportininkų atsakymus, o ir pati paskutinė iš visų sulaukė klausimo.

„Esu ten, kur ir norėjau būti. Norėjau pajausti visą šią atmosferą, norėjau kautis su geriausią sportinę formą įgijusia Joanna. Aš to noriu ir todėl esu čia“, - kalbėjo R.Namajunas.

Kas laimės R.Namajunas ir J.Jedrzejczyk kovą?
R.Namajunas
1043 balsai
J.Jedrzejczyk
219 balsų
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lenkė čia pat įsikišo į pokalbį: „Manau, kad Rose tuoj palūš. Ši spaudos konferencija ir antrasis mūsų susidūrimas akis į akį privers ją dar labiau nervintis prieš kovą dėl titulo. Rose, tu negali būti čempione. Tu nesusitvarkai su žiniasklaida, nesusitvarkai su spaudimu. Viso to tau per daug.“

„Šeštadienį sukursiu istoriją ir pakartosiu Rondos Rousey rekordą, o vėliau jį ir pagerinsiu. Galiu pažadėti, kad karjerą baigsiu niekieno nenugalėta. Ateityje galbūt pereisiu į aukštesnę svorio kategoriją, bet toliau ginsiu ir dabartinės kategorijos čempionės diržą“, - kalbėjo J.Jedrzejczyk.

„Mano mintyse šiuo metu – tik kova dėl pasaulio čempionės diržo. Daugiau apie nieką negalvoju ir daugiau apie nieką nematau prasmės kalbėti. Joanna, kaip ir bet kuri kovotoja, turi savo silpnybių, tereikia jomis pasinaudoti“, - spaudos konferenciją užbaigė R.Namajunas.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2017-11-04 12:07:16
namajunui nera sansu net ir pries boba pasipriesint :D
Atsakyti
už Rose
2017-11-03 17:26:47
Tikiuosi Rose, tiesiog Joanna ringe nužudys
Atsakyti
B
2017-11-03 15:39:15
Ufc tai protiskai nestabiliu zmoniu susirinkimas su tikslu sau snukius issidauzyti
Atsakyti
er
2017-11-03 08:42:05
baisi klounada cia
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton