Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 29-erių metų rusas Chabibas Nurmagomedovas dar šiais metais sugrįš į MMA narvą ir jau gruodžio 30-ą dieną „UFC 219“ renginyje Las Vegase (JAV) susikaus su 31-erių metų brazilu Edsonu Barboza. Tai pirmasis patvirtino E.Barboza per klausimų-atsakymų vakarą Sao Paule, o vėliau šią informaciją pateikė ir pati UFC organizacija.

C.Nurmagomedovas pripažino, kad labiau norėjo pagaliau susikauti su Tony Fergusonu, bet šis narve laukia Conoro McGregoro, tad rusui nebebuvo iš ko rinktis.

„Dar spalio 7-ą dieną nuvykau į JAV ir pasirašiau kontraktą su UFC. Manau, kad Edsonas Barboza šiuo metu yra vienas rimčiausių įmanomų varžovų. Jis puikiai ginasi nuo bandymų pervesti kovą į parterį ir yra geriausias lengvo svorio kategorijos smūgiuotojas. Geresnis ir už Tony, ir už Conorą. Aš pats norėjau kovos su Tony, bet jis laukia Conoro apsisprendimo, o aš ilgiau laukti nebegalėjau, todėl priėmiau tokį sprendimą. Kova su Edsonu bus labai įdomi. Jis – smūgiuotojas, aš – imtynininkas. Tai bus skirtingų stilių kovotojų mūšis“, - kalbėjo C.Nurmagomedovas.

Rusas šiuo metu UFC lengvo svorio kategorijos reitinge yra antras, o brazilas – trečias. Aukščiau jų tėra tik T.Fergusonas ir C.McGregoras.

29-erių metų C.Nurmagomedovas per karjerą MMA narve vis dar yra nenugalėtas. Rusas laimėjo visas 24 kovas. 31-erių E.Barbozos sąskaitoje – 19 pergalių ir 4 nesėkmės. Brazilas laimėjo 3 kovas iš eilės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton