G.Mažeika „Old Trafforde“ - du 11 metrų baudiniai ir įvartis į savus vartus | Scanpix nuotr.

Antradienį įvyko dar kelios UEFA Čempionų lygos kovos. „Manchester United“ mušė net du 11 metrų baudinius ir džiaugėsi ne tik Lisabonos „Benfica“ įvarčiu į savus varus, bet ir pergale rezultatu 2 – 0. Šiose rungtynėse teisėjavo arbitrų brigada iš Lietuvos.

Futbolo paradui „Old Trafford“ stadione vadovavo Gediminas Mažeika, jam asistavo Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas, taip pat papildomi teisėjas Manfredas Lukjančiukas ir Donatas Rumšas bei ketvirtasis teisėjas Dovydas Sužiedėlis.

„Raudonieji velniai“ į priekį galėjo išsiveržti dar 15-ąją rungtynių minutę, kuomet prie 11 metrų žymos stojo Anthony Martialis, tačiau nepilnametis „Benfica“ vartininkas Mile Svilaras sugebėjo atremti prancūzo smūgį.

Tiesa, tas pats M.Svilaras sugebėjo ir palengvinti aikštės šeimininkų dalią, kadangi 45-ąją minutę jis įsimušė įvartį į savo vartus, taip leisdamas „Manchester United“ išsiveržti į priekį – 1 – 0.

78-ąją minutę Mnačesterio komanda padvigubino savo persvarą, o tai padarė antruoju bandymu nuo 11 metrų žymos. Šį kartą prie jos stojo Daley Blindas bei užtikrintu smūgiu nepaliko jokių vilčių vartininkui – 2 – 0.