Neymaras | Scanpix nuotr.

Šį vakarą vyko Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių lyderių akistata. „Marseille“ namie kiek netikėtai rezultatu 2-2 sužaidė su PSG žvaigždynu.

Pirmieji pasižymėjo „Marseille“ futbolininkai. Sausakimšą „Velodrome“ stadioną ant kojų pakėlė Luizas Gustavo, kuris po Dimitri Payeto rezultatyvaus perdavimo išvedė šeimininkus į priekį.

Neilgai trukus PSG futbolininkai nutildė stadione susirinkusius šeimininkų sirgalius. Eilinį įvartį „Ligue 1“ pirmenybėse pelnė brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Jam rezultatyvų perdavimą atliko Adrienas Rabiotas.

„Marseille“ futbolininkai vėl į priekį išsiveržė tik 78-ą minutę. Įvarčio autorius - Flarianas Thauvinas, o rezultatyvų perdavimą atliko Clintonas Njie.

85-ą minutę PSG reikalai dar labiau suprastėjo. Neymarą pargriauti vienas po kito siekę „Marseille“ futbolininkai pagaliau tai padarė, o šis atsistojęs stumtelėjo vieną iš oponentų. Šis apgailėtinai suvaidino, jog gavo smūgį į veidą bei teatrališkai krito ant žemės. Teisėjas vaidyba patikėjo ir davė Neymarui geltoną kortelę, kuri buvo antroji, tad žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės.

Vis dėlto PSG nepasidavė ir tai davė vaisių. 3-ią pridėto laiko antrajame kėlinyje minutę Edinsonas Cavani atliko tikslų baudos smūgį bei išsaugojo PSG komandai vieną tašką.

Kiti rezultatai:

„Nice“ 1 - 2 „Strasbourg“

23' [0 - 1] N.Da Costa

49' [0 - 2] N.Da Costa

53' Iš aikštės išvarytas Ernestas Seka („Strasbourg“)

54' [1 - 2] P.Lees-Melou

„Troyes“ 0 - 5 „Lyon“

21' [0 - 1] B.Traore

48' [0 - 2] M.Depay

65' [0 - 3] M.Depay

69' Iš aikštės išvarytas C.Herelle ( „Troyes“)

70' [0 - 4] M.Depay

90' [0 - 5] M.Diaz

2017-10-23 11:45:28
Neymar leido Cavani mušti baudinį? :) jei jis pašalintas tai mušti niekam negalima...