Jensonas Buttonas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Jensonas Buttonas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Jensonas Buttonas teigia, kad dėl ilgo paskutiniojo savo sustojimo boksuose jis prarado galimybę pakovoti dėl pergalės su „Mercedes“ lenktynininku Nico Rosbergu.

J.Buttonas, važiavęs trijų sustojimų taktika, buvo vienintelis lenktynininkas, galėjęs konkuruoti su N.Rosbergu, važiavusiu dviejų sustojimų taktika. Vis dėlto, paskutinio sustojimo metu J.Buttonas prarado net devynias sekundes ir nukrito į šeštą poziciją. Tuomet sportininkas užstrigo už kitų lenktynininkų, kovojusių dėl antrosios vietos.

„Atvažiavau į boksus, tačiau bolido gale turėjome problemą, todėl sugaišau apie dešimt sekundžių. Tai nebuvo gerai, nes kai išvažiavau iš boksų, prieš mane buvo net keturi bolidai. Jei nebučiau užstrigęs už jų, prieš save būčiau turėjęs tuščią trasą ir būčiau galėjęs pavyti Nico“, - teigė J.Buttonas.

„Galiausiai atsilikimas buvo per didelis, todėl aš pasidaviau. Apskritai tai buvo smagi diena, lenktynės buvo geros ir atsižvelgiant į visas turėtas bėdas, finišuoti antroje vietoje nėra blogai.“

„Patys apsunkinome sau situaciją, kai užtrukome sustojimo metu, tačiau kartais taip nutinka“, - pridūrė J.Buttonas.

J.Buttonas lenktynių pabaigoje į antrąją vietą pakilo aplenkę „Lotus“ lenktynininką Kimi Raikkoneną ir abu „Red Bull“ pilotus.

„Kimi sulaikė visus, todėl negalėjau aplenkti Sebastiano Vettelio, kol šis neaplenkė Kimi, nes mes visi naudojome DRS sistemą. Sebastiano lenktimas buvo pati smagiausia lenktynių dalis“, - pridūrė J.Buttonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.