Vokietijos „Bundesliga“: Frankfurto „Eintracht“ - Dortmundo „Borussia“ | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ neįveikė Frankfurto „Eintracht“ ir po lygiųjų 2 – 2 suteikė šansą Miuncheno „Bayern“ prisivyti lyderius, tuo tarpu Leverkuzeno „Bayer“ pasismagino ir net 5 – 1 sutriuškino „B.Monchengladbach“.

Svečiuose žaidę „Borussia“ į priekį išsiveržė 19-ą minutę, kuomet po Marco Bartros perdavimo laisvas baudos aikštelėje likęs Nuri Sahinas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų kampą – 1 – 0.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Borussia“ padvigubino persvarą. 58-ą minutę Maximilianas Philippas atsilaisvino ties baudos aikštele ir puikiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką – 2 – 0.

Tačiau jiems nepavyko išlaikyti persvaros. Dvi žaibiškas atakas surengę aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą vos per 4 minučių laikotarpį.

64-ąją minutę Sebastienas Halleris užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį, o vos po kelių atakų svečiams dar kartą kamuolį iš vartų teko traukti po taiklaus Mariušo Wolfo smūgio – 2 – 2.

Tuo tarpu „Bayer“ futbolininkai pirmieji praleido įvartį, kai prabėgus vos 8-ioms minutėms kamuolį į vartus pasiuntė „B.Monchegladbach“ futbolininkas Fabianas Johnsonas – 0 – 1.

Tačiau tai svečiuose žaidusių Leverkuzeno futbolininkų nepalaužė, o antrajame kėlinyje jie darė ką tik norėjo.

48-ąją minutę rezultatą išlygino Svenas Benderis, o prabėgus maždaug dešimčiai minučių į varžovų vartus krito dar du įvarčiai – taikliai smūgiavo tiek Leonas Bailey, tiek Julianas Brandtas – 3 – 1.

69-ąją minutę rezultatą dar labiau padidino Kevinas Vollandas, o 81-ąją varžovų kančią užbaigė Joelis Pohjanpalo – 5 – 1.