Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 29-erių metų airis Conoras McGregoras į mišrių kovos menų (MMA) narvą turėtų sugrįžti dar šiemet. Jei pasitvirtins sklindančios kalbos, C.McGregoras savo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą gins jau gruodžio 30 d. Las Vegase (JAV) prieš 33-ejų metų amerikietį Tony Fergusoną.

Pagrindinis airio treneris Johnas Kavanagh visai neseniai išreiškė abejones dėl C.McGregoro galimybių pasiruošti kovai gruodžio 30 d. Visgi, su C.McGregoro smūgių technika dirbantis Owenas Roddy turi kitokią nuomonę.

„Jei Conoras nori metų pabaigoje žengti į narvą, galime pradėti treniruočių stovyklą kad ir rytoj. Jau praėjusią savaitę Conoras pasirodė treniruotėse ir šiek tiek padirbėjo, bet tai dar nebuvo rimta programa. Manau, kad dabar geriausia būtų leisti Conorui sugrįžti į treniruotes ir mėgautis darbu“, - kalbėjo O.Roddy.

Treneris taip pat pažymėjo, jog neseniai juodajį braziliško džiu-džitsu diržą gavęs T.Fergusonas būtų rimtas oponentas C.McGregorui: „Tokia kova tikrai sudomintų žmones. Tony kovos stilius nėra parankus Conorui, o žiūrovai narve nori intrigos.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton