Conoras McGregoras ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 29-erių metų airis Conoras McGregoras į mišrių kovos menų (MMA) narvą turėtų sugrįžti dar šiemet. Jei pasitvirtins sklindančios kalbos, C.McGregoras savo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą gins jau gruodžio 30 d. Las Vegase (JAV) prieš 33-ejų metų amerikietį Tony Fergusoną.

Tuo įsitikinęs ir C.McGregoro treniruočių partneris rusas Artiomas Lobovas, kuris pats jau beveik dvejus metus kaunasi UFC turnyruose: „Aplinkiniai, kalbėdami apie Conorą, nuolat mini pinigus, tarsi jam rūpėtų tik jie. Kiekviena Conoro kova UFC organizacijoje buvo prasminga, kiekvienas jo žingsnis buvo apgalvotas. Conoras puslengvio svorio kategorijoje nugalėjo visus pagrindinius varžovus ir joje tiesiog nebeturėjo ką veikti. Tuomet jis perėjo į lengvo svorio kategoriją ir susikovė su tuometiniu čempionu Eddie Alvarezu. Tai buvo visiškai logiškas tikro kovotojo žingsnis. UFC jis nė karto nesirinko kovos dėl pinigų.“

„Kova su Floydu Mayweatheriu – jau praeitis. Esu įsitikinęs, kad dabar Conoras galvoja tik apie UFC diržo gynybą. Jis yra tikrasis lengvo svorio kategorijos čempionas ir neturi jokio noro užleisti savo pozicijų“, - sakė A.Lobovas.

Neseniai žiniasklaidoje pasklido gandai, kad buvęs profesionalus boksininkas Paulie Malignaggi norėtų ringe susikauti su C.McGregoru. Anot A.Lobovo, šis 36-erių metų amerikietis airiui nesukeltų jokių problemų: „Paulie tokios kovos yra nevertas, bet jei ji įvyktų, Conoras ringe gerai pasilinksmintų. Buvau jų treniruotėje, mačiau kaip Conoras jį triuškino, tad užčiaupti Paulie ringe būtų visai naudinga.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton