Nate'o Diazo ir Conoro McGregoro dvikova | Scanpix nuotr.

Nate'o Diazo ir Conoro McGregoro dvikova | Scanpix nuotr.

 MMA pasaulyje nerimsta kalbos, kad jau gruodžio 30 d. Las Vegase (JAV) vyksiančiame „UFC 219“ turnyre dėl lengvo svorio kategorijos čempiono diržo susikaus airis Conoras McGregoras ir amerikietis Tony Fergusonas.

Šią kovą nori išvysti pats UFC prezidentas Dana White‘as, T.Fergusonas taip pat nieko prieš kovoti jau gruodžio 30 d. Neaiški lieka tik C.McGregoro pozicija, bet, panašu, kad ir jo pagrindinis prioritetas yra UFC čempiono diržo gynyba.

C.McGregoras iki šiol visus pralaimėjimus MMA narve patyrė parteryje. Negana to, airis didžiąją šių metų dalį praleido treniruodamasis bokso kovai su Floydu Mayweatheriu, tad savo imtynių sugebėjimų negalėjo pagerinti. T.Fergusonas tuo žada pasinaudoti.

„Conoras man nekelia jokios baimės ir nelabai turi vilčių prieš mane. Jis bėgios nuo manęs kaip Katsunori Kikuno, kol aš jį prigausiu. Sugriebsiu jam už kulkšnies ir pasodinsiu jį ant užpakalio. Kovą užbaigsiu smaugimo veiksmu, tik dar neišsirinkau kokiu. Galbūt „D‘Arce“ stiliumi, o galbūt kokiu nors kitu“, - kalbėjo T.Fergusonas.

Per karjerą MMA narve T.Fergusonas iškovojo 23 pergales ir patyrė 3 nesėkmes. Amerikietis laimėjo 10 kovų iš eilės ir yra nenugalėtas nuo 2012 m. gegužės. Iš 23 pergalių T.Fergusonas 9 kartus laimėjo parteryje, 9 – nokautu, o 5 – teisėjų sprendimu.

C.McGregoras turi 21 pergalę ir 3 nesėkmes. Airis net 18 kovų užbaigė nokautais, 2 kovas laimėjo teisėjų sprendimu ir vos 1 – parteryje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

...
2017-10-18 19:21:06
Eik eik lauzejau tu
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton