Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Airis Conoras McGregoras, besiruošdamas kovai su Floydu Mayweatheriu, įsivėlė į skandalą su buvusiu boksininku Paulie Malignaggi. Treniruotėje kartu dirbę boksininkai susipyko tuomet, kai C.McGregoras paviešino nuotrauką, kurioje jis nokautuoja P.Malignaggi. 36-erių metų amerikietis pareiškė, kad ši nuotrauka buvo ištraukta iš konteksto ir iškvietė C.McGregorą išsiaiškinti santykius ringe.

C.McGregoro ateitis vis dar kelia daug klausimų. Airis artimiausiu metu turėtų pagaliau ginti savo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą, tačiau, P.Malignaggi teigimu, jau greitai turėtų prasidėti jo komandos derybos su C.McGregoru.

„Žinau, kad mano atstovas Alas Haymonas jau susisiekė su UFC prezidentu Dana White‘u. Kiek teko girdėti, susidomėjimą rodo abi pusės. Jei tai tiesa, tuomet kova su C.McGregoru galėtų neįvykti tik tokiu atveju, jei Conoras visiškai neturi „kiaušinių“, - kalbėjo P.Malignaggi.

Buvęs IBF ir WBA pasaulio čempionas P.Malignaggi taip pat pareiškė, kad C.McGregorui finansine prasme šiuo metu nėra parankesnio varianto, nei kova prieš jį.

Per savo karjerą amerikietis ringe iškovojo 36 pergales (7 nokautais) ir patyrė 8 pralaimėjimus. Jis nesikovė nuo 2017 m. kovo mėnesio, kai buvo nokautuotas Samo Eggingtono.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.