Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

 Jau beveik metus mišrių kovos menų (MMA) narve nesirodęs rusas Chabibas Nurmagomedovas sugrįžti į UFC ruošiasi gruodžio mėnesio.

Nors ruso tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas teigė, kad realiausias C.Nurmagomedovo varžovas gruodžio 30-ą įvyksiančiame „UFC 219“ turnyre galėtų būti brazilas Edsonas Barboza, tačiau MMA narve dar nenugalėtas rusas pirmadienį teigė, kad yra pasiruošęs susikauti su laikinuoju UFC lengvo svorio kategorijos čempionu Tony Fergusonu.

Sveikatos problemų turėjęs C.Nurmagomedovas patvirtino, kad jau yra sugrįžęs į treniruotes ir nori „UFC 219 turnyre susitikti su T.Fergusonu.

„Iki UFC 219 turnyro liko beveik 12 savaičių. Tai labai įdomus mano gyvenimo laikotarpis. Tikiuosi, kad UFC duos man kovą dėl titulo. Metų pabaigoje aš noriu, kad viskas būtų sustatyta į savo vietas. Dėmesys, diržas - viską noriu pasiimti sau“, - „The MMA Hour“ laidoje sakė C.Nurmagomedovas. „Manau, kad UFC privalo suorganizuoti Conoro McGregoro ir Nate'o Diazo trečią kovą, o tada į narvą žengsime aš su T.Fergusonu“.

„Manau, kad Tony yra tikrasis čempionas, todėl jeigu aš susitikčiau su juo, tai nebūtų kova tik dėl laikinojo čempiono titulo. Oficialiai - taip, tačiau žmonės tai nori matyti ir tai būtų pati geriausia kova. Conoras yra oficialus čempionas, tačiau žmonės to nepripažįsta“, - kalbėjo C.Nurmagomedovas. „Visi nori, kad aš susikaučiau su Tony ir tai tikrai nėra dėl pinigų. Ši kova man yra labai svarbi“.

„UFC 219“ turnyro programa dar nėra paskelbta, tačiau jau aišku, kad tai įvyks gruodžio 30-ą dieną Las Vegase esančioje „T-Mobile“ arenoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton