Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 29-erių metų airio Conoro McGregoro ateitis ir toliau labai dažnai aptarinėjama užsienio žiniasklaidoje. Ketvirtadienį apie savo kliento planus pagaliau prabilo C.McGregoro agentas Audie Attaras.

„Pastaruoju metu žiniasklaidoje pasirodė daug gandų dėl Conoro ateities. Kai kuriuose iš jų buvo tiesos, kai kuriuose – ne. Kalbant apie MMA, tai situacija nepasikeitė. Conoras ne kartą sakė, kad nori sugrįžti į UFC ir tai 100 proc. įvyks. Šiuo metu tai išlieka pagrindiniu prioritetu. Kada tai įvyks ir kas taps Conoro varžovu, dar nenuspręsta. Derybas pradedame tik dabar, o pasirinkimo variantų yra gausybė“, - kalbėjo A.Attaras.

Neseniai žiniasklaidą sudrebino gandai, kad C.McGregoras derasi su amerikietiškų imtynių organizacija WWE dėl pasirodymo „WrestleMania 34“ renginyje balandžio 8 d. Naujajame Orleane (JAV). Toks tvarkaraštis – palankus airiui. Jis galėtų spėti ginti savo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą iki balandžio mėnesio ir tuomet surengti vienkartinį pasirodymą WWE organizacijoje.

„Conoras traukia žmones. Jo kovas stebi milijonai, nesvarbu, kur jos vyktų. Nėra jokio skirtumo, ar Conoras kovos UFC, ar pasirodys WWE. Galiu garantuoti, kad jis toliau gerins populiarumo ir žiūrimumo rekordus“, - užbaigė A.Attaras.

C.McGregoras per karjerą MMA narve iškovojo 21 pergalę ir patyrė 3 pralaimėjimus. Airis UFC turnyre nesikovė nuo 2016 m. lapkričio, o ši organizacija jam jau liepė ginti savo diržą prieš amerikietį Tony Fergusoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton