:
Atsinaujins po sek
„Real“
Dviračių lenktynės | AFP/Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį Belgijoje baigėsi keturių etapų „VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvavo ir keturi Lietuvos atstovai.

Geriausiai sekėsi Tomui Vaitkui, kuris paskutinę dieną užėmė 13-ą vietą 109,7 km grupinėse lenktynėse ir liko 23-as vėliau vykusiose atskiro starto lenktynėse. Bendroje įskaitoje lietuviui atiteko 50-a pozicija.

Kitas lietuvis Marius Bernatonis galutinėje rikiuotėje užėmė 104-ą vietą tarp 108 finišavusiųjų. Aidis Kruopis ir Egidijus Juodvalkis šių lenktynių finišo nepasiekė.

Šiose lenktynėse triumfavo prancūzas Sylvainas Chavanelis, aplenkęs norvegą Alexanderį Kristoffą ir olandą Niki Terpstrą.