Anthony Joshua ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

 Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas 27-erių metų britas Anthony Joshua jau spalio 28 d. Kardife (Velsas) ruošiasi susikauti su 36-erių metų bulgaru Kubratu Pulevu. Šioje kovoje A.Joshua gins IBF, IBO ir WBA (Super) pasaulio čempiono diržus.

Neseniai buvo paviešinti šios kovos dalyvių uždarbiai. A.Joshua už kovą su K.Pulevu garantuotai uždirbs bent 20 mln. JAV dolerių. K.Pulevo uždarbis bus gerokai kuklesnis – 5 mln. JAV dolerių. Tiesa, bulgaras anksčiau apie tokias sumas galėdavo tik pasvajoti.

A.Joshua populiarumas auga kaip „ant mielių“. Už kovą su ukrainiečiu Vladimiru Kličko britas gavo garantuotus 13 mln. JAV dolerių ir dar keletą milijonų JAV dolerių už transliacijos teisių pardavimus, tačiau bendra suma vis tiek nesiekė 20 mln. JAV dolerių. Palyginimui, už Atlanto dominuojantis WBC pasaulio sunkiasvorių čempionas amerikietis Deontay Wilderis už savo kovas gauna tik apie 1,5 mln. JAV dolerių.

36-erių metų bulgaras per karjerą iškovojo 25 pergales (13 nokautais) ir patyrė tik 1 pralaimėjimą prieš tą patį V.Kličko. A.Joshua statistika yra nepriekaištinga – 19 pergalių ir 19 nokautų. Iki akistatos su V.Kličko nė viena brito kova netrukdavo ilgiau nei 7 raundus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Rolas
2017-10-12 15:25:29
Pulevas eiliniam bokso gerbėjui yra tuščia vieta. Pay per view bus toli gražu nuo Kličko kovos, rėmėjai irgi taip brangiai nemokės už reklamą ir neaišku, kiek stadione susirinks sirgalių. Maniau, kad tokios kovos fondas iš viso galėtų siekti apie 20 mln., o 25 jau skamba rizikingai iš organizatorių pusės.
Atsakyti
Byron
2017-10-12 15:21:19
Ir kuom čia netikėta? Joshua su Kličko dalinosi 35mln po 50%. O čia dalinsis vos 25mln. Joshua net durnam aišku, kad turi gerokai didesni % gauti šios sumos, dėl to ir gaus daugiau nei anksčiau. Būtų netikėta tik tai, jei ši kova sugeneruotų daugiau pajamų nei su Kličko kova.
Atsakyti