Pasaulio čempionato atranka: Andora - Portugalija (2017.10.07) | Scanpix nuotr.

Šeštadienį Cristiano Ronaldo ir Portugalijos rinktinė vargo su kuklia Andora pasaulio čempionato atrankoje, tačiau laimėjo rezultatu 2 – 0. Sunkią pergalę iškovojo ir Olandijos rinktinė, nugalėjusi Baltarusiją 3 – 1.

Net tris ketvirtadalius rungtynių laiko kontroliavę kamuolį ir daugiau nei 20 smūgių atlikę portugalai sužaidė tuščią pirmąjį kėlinį su Andoros rinktine ir į priekį išsiveržė tik antroje žaidimo dalyje.

Svečiuose žaidusiems portugalams pirmąjį įvartį 63-iąją minutę pelnė ne kas kitas, o C.Ronaldo, kuris sugriebė laisvai skriejantį kamuolį baudos aikštelėje ir pasiuntė jį į vartus – 1 – 0.

Pergalę 86-ąją minutę įtvirtino Andre Silva, kuris po vieno iš komandos draugų perdavimų iš netolimos distancijos nuginklavo aikštės šeimininkų vartus – 2 – 0.

Tuo tarpu Olandijos rinktinė dar labiau vargo Baltarusijoje, tik pačioje rungtynių pabaigoje išplėšę svarbią pergalę.

Pirmąjį įvartį į aikštės šeimininkų vartus olandai pasiuntė dar 24-ąją minutę, kuomet Davy Propperis po Arjeno Robbeno perdavimo atliko taiklų smūgį – 1 – 0.

Baltarusiai savo atsakymą pateikė antrajame kėlinyje. 55-ąją minutę Maksimas Volodjko sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir netruko pasinaudoti jam sukurta proga – 1 – 1.

Olandai pergalę išplėšė paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis. 85-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo A.Robbenas, o jau pridėto laiko metu rezultatą padidino Memphis Depay‘us – 3 – 1.

2017-10-08 10:47:26
o kodel stebuklas gali isgelbeti?laimi pries svedus namie b et kokiu rezultatu ir susilygina taskais su svedais.ir olandai bus antri nes tarpusavio santykis geresnis bus su svedais.