„Manchester City“
Rungtynės prasidės 22:00
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Real“
Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris | Rimanto Navicko/RGB pictures nuotr.

Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris | Rimanto Navicko/RGB pictures nuotr.

 Sekmadienį Sarasotoje (JAV) baigėsi pasaulio irklavimo čempionatas. Paskutinę jo dieną dėl medalių kovojo ir keturi Lietuvos sportininkai.

Vyrų porinių dviviečių valčių A finale olimpiniai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris finišavo per 6 min. 12.58 sek. ir liko ketvirti. Nemažą distancijos dalį jie yrėsi penkti, bet per paskutinius 1000 m padidino tempą ir priartėjo prie lyderių. Deja, medaliams to neužteko.

Pasaulio čempionais tapo Johnas Storey ir Christopheris Harrisas (6:10.07) iš Naujosios Zelandijos. 0.59 sek. jiems pralaimėjo lenkai Miroslawas Zietarskis ir Mateuszas Biskupas, o 1.26 sek. atsiliko italai Filippo Mondelli ir Luca Rambaldi.

Moterų porinių dviviečių valčių A finale Milda Valčiukaitė su Ieva Adomavičiūte 2000 m įveikė per 6 min. 51.30 sek. ir užėmė ketvirtą vietą. Pakilęs vėjas ir ne pats parankiausias takelis sukliudė lietuvėms pasidabinti pasaulio čempionato medaliais. Finalą laimėjo Naujosios Zelandijos sportininkės Brooke Donoghue ir Olivia Loe (6:45.08). Sidabras atiteko amerikietėms Meghan O'Leary ir Ellen Tomek (6:46.57), o bronza pasidabino australės Olympia Aldersey ir Madeleine Edmunds (6:49.760).

Moterų porinių dviviečių valčių A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Moterų porinių dviviečių valčių A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Kiek anksčiau sekmadienį Augustas Navickas neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių B finale distanciją įveikė per 10 min. 53.79 sek. ir užėmė 3-ią vietą. Galutinėje čempionato įskaitoje jis užėmė 9-ą poziciją.

Sportas.lt primena, kad šeštadienį Lietuvai aukščiausios prabos medalius iškovojo Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius. Jie triumfavo vyrų porinių keturviečių valčių A finale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.