Tomas Pakutinskas | Organizatorių nuotr.

Tomas Pakutinskas | Organizatorių nuotr.

 Vienas pajėgiausių Lietuvos MMA sunkiasvorių kovotojų Tomas Pakutinskas į ringą ruošiasi įžengti lapkričio 18-ą dieną vyksiančiame tradiciniame „King of Kings“ turnyre Vilniuje.

Jame 31-erių metų lietuvio lauks išskirtinis varžovas – 30-metis japonas Satoshi Ishii. Tai bus neabejotinai garsiausias oponentas, kurį T.Pakutinskas yra sutikęs per karjerą.

Apie šios kovos surengimą oficialiai pranešė Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis: „Ne kiekvieną dieną į Lietuvą atvyksta dziudo olimpinis čempionas. Su juo susitiks Tomas Pakutinskas.“

Pats T.Pakutinskas prieš rimčiausią karjeros iššūkį žada atiduoti visas jėgas: „Šiai kovai ruošiuosi labai atsakingai ir stipriai. Stengsiuosi Jūsų nenuvilti, iškovoti pergalę arba mane teks išnešti iš ringo. Atiduosiu visas jėgas.“

2008 m. Pekino olimpiadoje japonas tapo čempionu vyrų dziudo svorio kategorijoje per 100 kg. Vėliau S.Ishii pasuko į MMA. Japonas spėjo sudalyvauti ne tik „Rizin“ turnyruose savo šalyje, bet ir buvo patekęs į vieną pajėgiausių MMA organizacijų „Bellator“. S.Ishii MMA narve yra kovojęs prieš tokias legendas kaip Fiodoras Jemeljanenka ir Mirko Filipovičius.

S.Ishii MMA ringe yra laimėjęs 15 kovų, pasiekęs 1 lygiąsias ir patyręs 8 pralaimėjimus. T.Pakutinsko sąskaitoje – 13 pergalių, 2 lygiosios ir 12 nesėkmių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.