Turnyro akimirka | Organizatorių nuotr.

Turnyro akimirka | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko kovinio sporto turnyras, kokio Kaunas dar niekada nebuvo priėmęs. Pripažinti Lietuvos kovotojai „MMA Bushido & KOK World Series 2017“ turnyre bandė įveikti varžovus iš Lenkijos, Ukrainos, Ispanijos, Olandijos, Brazilijos, Maroko ir Didžiosios Britanijos.

Į ringą po po daugiau nei 10 mėnesių pertraukos sugrįžo Ignas Barysas. Jis savo gerbėjų nenuvylė ir greičiau nei per minutę sutriuškino britą Dominicą Dilloną. Pagrindinėje vakaro programoje pergalėmis džiaugėsi ir Deividas Danyla, Henrikas Vikšraitis, Martynas Danius bei Igoris Osininas.

Pirmoji vakaro dalis buvo „vainikuota“ skandalu. Kontraversiškas brazilas Rodrigo Mineiro po kovos su Mindaugu Narausku įsivėlė į konfliktą su lietuvio treneriu Mariumi Misiūnu. Jie apsižodžiavo, o ringą užplūdo pašaliniai asmenys. Laimei, konfliktas greitai buvo numalšintas ir visi išsiskirstė taikiai.

Kovų eiga:

14 kova: Dominicas Dillonas (Didžioji Britanija) - Ignas Barysas (Lietuva) - 68 kg (2x5 min.), MMA taisyklės - I.Baryso pergalė techniniu nokautu

 I.Barysas nuo pat pradžių pasileido į priekį ir nebežiūrėjo atgal. Lietuvis tiek smūgiais rankomis, tiek smūgiais keliu, nuolat daužė varžovą, o po mažiau nei minutės teisėjas paskelbė I.Baryso pergalę!


13 kova: Francisco Valderrama (Ispanija) - Deividas Danyla (Lietuva) -65 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - D.Danylos pergalė vieningu teisėjų sprendimu.

 Tailando mokyklą praėjęs D.Danyla visuose raunduose buvo šiek tiek geresnis už savo varžovą, dažnai atliko smūgius kojomis. Lietuvis ne kartą pataikė tikslius smūgius ir išrankų bei pergalę šventė vieningu teisėjų sprendimu.


12 kova: Boumas Lambarki (Marokas) - Henrikas Vikšraitis (Lietuva) -71 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - H.Vikšraičio pergalė nokautu

Fantastiškai kovojęs H.Vikšraitis nuo pat pradžių perėmė iniciatyvą, o po mažiau nei trijų minučių taip „užvertė“ varžovą smūgiais, kad teisėjui teko stabdyti kovą ir skelbti lietuvį neabejotinu nugalėtoju.


11 kova: Ireneusz Kuska (Lenkija) - Martynas Danius (Lietuva) -67 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - M.Daniaus pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Nuo pat pradžių M.Danius buvo kur kas aktyvesnis, o raundo viduryje sugebėjo net pasiūsti I.Kuska į nokdauną. M.Danius ir toliau spaudė varžovą, o jau nuskambėjus gongui, teisėjas dar kartą skaičiavo I.Kuskai iki dešimties. Nors antrame raunde M.Daniaus pranašumas sumažėjo, tačiau lietuvis vis tiek išlaikė iniciatyvą savo rankose.

Pačioje trečiojo raundo pradžioje M.Danius ir vėl varžovą pasiuntė į nokdauną, tačiau lenkas dar kartą atsistojo ir tęsė kovą. Lietuvio pranašumas nekėlė abejonių ir teisėjai vieningai paskelbė M.Daniaus pergalę.


10 kova: Igoris Osininas (Lietuva) - Arvydas Gervė (Lietuva) -67 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - I.Osinino pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Kovotojai suaktyvėjo tik pirmojo raundo pabaigoje, kuriame keletą tikslesnių smūgių atliko I.Osininas. Antrame ir trečiame raunduose nežymų pranašumą taip pat turėjo I.Osininas, kuris gana nykioje kovoje ir šventė pergalę vieningu teisėjų sprendimu.


Atnaujinta 23:03 val. Skelbiama antroji turnyro dalis, kurioje laukiama įspūdingų kovų! Šiuo metu pristatomi kovotojai.

9 kova: Rodrigo Mineiro (Brazilija) - Mindaugas Narauskas (Lietuva) - 71 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - lygiosios

 Skandalingai spaudos konferencijoje elgęsis R.Mineiro buvo pasitiktas kurtinančiu švilpimu, tačiau jo tai nei kiek netrukdė ir brazilas po pristatymo ringe atliko atbulinį salto.

Pirmame raunde kovotojai nebuvo labai aktyvūs. Nors lietuvis nuolat smūgiavo, tačiau didžiąją daugumą smūgių R.Mineiro sėkmingai blokavo.

Antrasis raundas prasidėjo tiksliu brazilo smūgiu į M.Narausko veidą, po kurio sirgaliai aktyviau pradėjo palaikyti lietuvį ir skandavo jo vardą. Gana aktyviame raunde abu kovotojai turėjo geresnių ir blogesnių momentų.

Praėjus pirmai trečiojo raundo minutei M.Narauskui prireikė medikų pagalbos dėl kraujuojančios nosies. Nors iškarto po to lietuvis buvo aktyvus, tačiau R.Mineiro dažnai atlikdavo smūgius keliais, kurie neretai pasiekdavo tikslą. Po vieno iš tokių smūgių M.Narauskui buvo pradėtas skaičiuoti nokdaunas, tačiau lietuvis toliau tęsė kovą.

Pačioje trečiojo raundo pabaigoje M.Narauskas taip pat pataikė smūgį keliu į R.Mineiro veidą bei praliejo brazilo kraują.

Vienas iš teisėjų pergalę skyrė M.Narauskui, vienas - R.Mineiro, o trečiasis - matė lygiąsias.

Po dvikovos kilo konfliktas tarp R.Mineiro ir M.Narausko trenerio Mariaus Misiūno. Į ringą sušoko ir nemažai pašalinių žmonių, kurie aiškinosi santykius žodžiais, tačiau rimtesnių susistumdymų pavyko išvengti.

8 kova: Melvinas Suijdamas (Olandija) - Darius Minkevičius (Lietuva) -80 kg (2x5 min.), MMA taisyklės - M.Suijdamo pergalė nokautu

Šiai kovai prireikė vos šešiolika sekundžių: M.Suijdamas galingu dešinės rankos smūgiu visiškai išjungė lietuvį bei šventė įspūdingiausią vakaro pergalę. D.Minkevičius kurį laiką negalėjo pakilti nuo ringo dangos, o lietuviui suskubo padėti ir medikas.


7 kova: Mouhcine Chafi (Ispanija/Marokas) - Mantas Stankis (Lietuva) -75 kg (3x3 min.), KOK taisyklės - lygiosios

Pirmame raunde M.Stankiui nepavyko rimčiau pasipriešinti M.Chafi, kuris sugebėjo ir pralieti lietuvio kraują.

Antrame raunde abu kovotojai buvo gana aktyvus, o M.Stankis tiksint paskutiniai minutei atliko keletą tikslių smūgių, taip sukeldamas sirgalių ovacijas.

Pirmą kartą per visą turnyrą publika skandavo Lietuvos kovotojo vardą ir jį palaikė gana aktyviai. Tai tikrai padėjo M.Stankiui, kuris trečiame raunde buvo aktyvus ir pridarė problemų savo varžovui.

Kovos pabaigoje teisėjas įspėjo M.Chafi už ėjimą į klinčą, ko pagal taisykles šioje kovoje nebuvo galima daryti

Teisėjų nuomonė išsiskyrė - vienas pergalę skyrė M.Chafi, vienas - M.Stankiui, o trečiasis matė lygiąsias, todėl buvo paskelbtas papildomas raundas.


6 kova: Tatjana Vozniuk (Ukraina) - Julija Stoliarenko (Lietuva) -62 kg (2x5 min.), MMA taisyklės - J.Stoliarenko pergalė rankos laužimo veiksmu

Nuo pat pirmų minučių J.Stoliarenko perėmė iniciatyvą ir nuolatos buvo dominuojančioje pozicijoje. Lietuvė net kelis kartus buvo pagriebusi ukrainietės kaklą, tačiau vis nepavykdavo priversti jos pasiduoti. Praėjus trims minutėms J.Stoliarenko sugriebė varžovės ranką ir atlikusi laužimą iškovojo įtikinamą pergalę!


5 kova: Giedrius Skara (Lietuva) - Vitoldas Jegėla (Lietuva) -76 kg (2x5 min.), MMA taisyklės - G.Skaros pergalė laužimo veiksmu

Pirmame raunde kovotojai ilgą laiką praleido parteryje ir nors V.Jagėla turėjo keletą galimybių užlaušti G.Skaros kaklą, tačiau pastarasis sėkmingai išsisukdavo.

Antrojo raundo pradžioje G.Skara nuostabiai pagavo V.Jagėlos kaklą ir atliko smaugimo veiksmą. V.Jagėla nepasidavė, tačiau teisėjui teko stabdyti kovą, nes smaugiamas kovotojas prarasdinėjo sąmonę.


4 kova: Antonas Radko (Ukraina) - Žygimantas Ramaška (Lietuva) -70 kg (2x5 min.), MMA taisyklės - Ž.Ramaškos pergalė smaugimo veiksmu (giljotina)

Ž.Ramaška per mažiau nei dvi minutes sugebėjo „suvystyti“ varžovą. Lietuvis „pagavo“ ukrainiečio kaklą ir atlikęs „giljotinos“ veiksmą privertė A.Radko pasiduoti. Iki šiol A.Radko buvo iškovojęs septynias pergales ir patyręs vos vieną pralaimėjimą.


3 kova: Hubertas Dylewski (Lenkija) - Mindaugas Packevičius (Lietuva) -67 kg (3x3 min.), kikbokso taisyklės - M.Packevičiaus pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Pirmame raunde M.Packevičius pasiuntė varžovą į nokdauną, tačiau lenkas atsistojo ir tęsė kovą. Nors lietuvis nuolatos spaudė varžovą, tačiau tikslių smūgių nepataikė.

Antrame raunde kova vyko gana lygiai, tačiau jos pabaigoje M.Packevičius bent kelis kartus atliko tikslius smūgius į H.Dylewski galva. Visgi lenkas nesiruošė pasiduoti ir šiek tiek kluptelėjęs, tęsė kovą.

Trečiame raunde lietuvis vėl buvo geresnis, atliko daugiau tikslių smūgių ir vieningu teisėjų sprendimu šventė pergalę.


2 kova: Irmantas Zubrickis (Lietuva) - Ervinas Fokinas (Lietuva) -67 kg (2x5 min.), MMA taisykles - I.Zubrickio pergalė smaugimo veiksmu

Pirmame raunde kovotojai beveik visą laiką praleido parteryje, tačiau  nei vienas neįgavo pranašumo.

Antrasis raundas prasidėjo taikliu I.Zubrickio smūgiu į galvą, tačiau kovotojai netrukus vėl perėjo į parterį. Iki raundo pabaigos likus šiek tiek daugiau nei trims minutėms I.Zubrickis „pagavo“ E.Fokino kaklą ir atlikęs smaugimo veiksmą privertė varžovą pasiduoti.

Atnaujinta 19:22 val.: „FightBox“ transliacija prasideda! Prieš ją turnyro organizatoriai sirgaliams parodė vaizdo klipą, kuriame Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simonaitis šį turnyrą skyrė anapilin išėjusių Romualdo Navicko ir Remigijaus Morkevičiaus atminimui.


1 kova: Ernestas Varankevičius (Lietuva) - Mantas Navickas (Lietuva) -78 kg, (2x5 min.), MMA taisyklės - E.Varankevičiaus pergalė vieningu teisėjų sprendimui 

Pirmame raunde kovotojai daug laiko praleido parteryje, kuriame geresnėje pozicijoje buvo E.Varankevičius. Raundo viduryje stovėsenoje M.Navickas atliko vieną tikslų smūgį, po kurio arenoje suskambo pirmosios ovacijos.

Antrame raunde situacija nesikeitė - parteryje E.Varankevičius nuolatos buvo viršuje, tačiau užlaužti varžovo nepavyko.

Teisėjai vieningu sprendimu pergalę skyrė E.Varankevičiui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


asd
2017-09-24 17:42:46
brazilas pavarė gerai, ko ten tie lavonai šakojasi, marozai lietuvos
Atsakyti
stebetojas
2017-09-24 09:59:13
kad ir kaip ten butu, tarp Narausko ir brazilo, kova buvo 10 balu, paskutiniame epizode brazilui sulauze nosi.. gaila kad nedave pratesimo!
Atsakyti
Simonaitis lopas
2017-09-24 00:51:33
Brazilas sudaužė kaip obuoli Narauską,pasiuntė i nokdauną, dar vieno nokdauno neskaičiavo,o buvo paskelbtos lygiosios!:) nesuprantu ko ten Misiūnas šokinėjo būtų,gavęs į barzdą ir gulėtų atjungtas! Gėda teisėjavimui!!!
Atsakyti
Zinovas
2017-09-24 07:10:25
Teisejai skyrė pergale Brazilui, bet sprendimą priėmė....
arta
2017-09-23 19:18:52
laiku Danylos kovos, yra gal kur stream?
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

12-18 Dzūkija 19:00 Pieno žvaigždės
12-23 Pieno žvaigždės 16:30 Neptūnas
12-23 Nevėžis 17:00 Juventus
12-23 Žalgiris 17:15 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 17:15 Lietuvos rytas

Eurolyga

12-19 Fenerbahce 19:45 Crvena Zvezda
12-19 Žalgiris 20:00 Brose
12-19 Panathinaikos 21:15 Maccabi
12-19 Real 21:45 Valencia Basket
12-20 Khimki 19:00 Anadolu Efes
12-20 Olympiacos 21:00 CSKA
12-20 AX Armani 21:45 Baskonia
12-20 Barcelona Lassa 22:00 Unicaja
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-18 Everton 22 : 00 Swansea City
Pen 12-22 Arsenal 21 : 45 Liverpool

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141