„Cris Cyborg“ – Tonya Evinger | Scanpix nuotr.

„Cris Cyborg“ – Tonya Evinger | Scanpix nuotr.

 UFC visų laikų rekordininkė 30-metė amerikietė Ronda Rousey narve nesikovė nuo 2016 m. gruodžio, kai vos per 48 sek. buvo nokautuota brazilės Amandos Nunes. Nuo tada pasirodė nemažai gandų, kad amerikietės karjera tuo ir bus baigta, bet ji oficialaus pranešimo šia tema neišplatino, o jos treneris Edmondas Tarverdijanas pirmadienį nutraukė tylą ir atskleidė norintis išvysti dar vieną R.Rousey kovą bei žinantis, kas galėtų tapti amerikietės varžove.

Cris Cyborg. Noriu, kad Ronda kovotų prieš ją. Per tą laiką, kol dirbau su Ronda, supratau, kad ji tikrai pajėgi nugalėti brazilę. Cyborg tiesiog yra per lėta“, - „The MMA Hour“ tiesioginiame eteryje kalbėjo E.Tarverdijanas.

R.Rousey nebėra ta, kuri buvo anksčiau, todėl 32-ejų metų C.Cyborg nebėra labai susidomėjusi šia dvikovos galimybe.

„Jeigu R.Rousey norėtų sugrįžti į MMA, manau, kad geriau ji kovotų prieš Miesha Tate“, - sakė c.Cyborg. „Aš esu kitoje karjeros stadijoje. Su R.Rousey norėjau kovoti tada, kai ji buvo psichologiškai tvirta ir pasitikinti savimi“.

Visgi C.Cyborg neužveria visų kelių jos ir R.Ruosey kovai.

„Jeigu ji nori geros kovos savo sirgaliams, mes tai galime padaryti Amerikietiškose imtynėse (WWE). Tai puikiai jai tiktų ir palengvintų kelią į Holivudą. O man tai būtų dar vienas iššūkis karjeroje“, - kalbėjo C.Cyborg. „Jos treneris taip pat puikiai tiktų stovėti kampe ir galėtų juokauti“.

C.Cyborg šiuo metu treniruojasi Tailande ir ketina jau gruodžio 30-ą dieną „UFC 219“ turnyre ginti titulą prieš Holly Holm.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.